Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan szülők akik más...

Trimeli kérdése:

Vannak olyan szülők akik más országba mentek 3 azonos nemű gyerekük után 4-ik kiválasztassa érdekében?

Figyelt kérdés
3 lány eseten én is elgondolkoztam ezen,hogy elutaznék más országba egy fiú gyerekert
2013. aug. 18. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2%

Nekem van egy kislányom. Igazából eleve lányt szerettem volna így nagyon örültem neki.


Azóta eljátszottam már a gondolattal, hogy jó lenne egy kistesó is, de most szeretnénk, ha kisfiú érkezne. Mivel nem lehetünk ebben biztosak én inkább nem szülök. Ha külföldön első baba után is meg lehetne oldani ezt a kiválogatós módszert akkor már a jövőhéten indulnék is.

Azt hiszem mi egy gyerekes család maradunk inkább.

2013. aug. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
biztos van ilyen szülő, de én nem mennék. az egy dolog, hogy az ember fiút vagy lányt szeretne, de én sztem nem véletlen az, hogy végül milyen nemű gyereke lesz vkinek. inkább örülni kell annak, hogy egészséges. szerintem..
2013. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Én teljesen megértelek és remélem sikerül az álmod. Czeizel Endre mondta egy interjújában, hogy milyen nevetséges, hogy emberek dönthetnek magzatok élete felett (abortusz), de azt törvény tiltja, hogy egy szerető, odaadó, gondoskodó pár ne akarhasson olyan nemű babát, amilyenre vágyik. 3 kislány után miért ne szerethetne valaki kisfiút? Ebben én semmi elítélendőt nem látok.
2013. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy babonásnak tűnök, de én mindig azt gondoltam, hogy a természet/jóisten/stb. (ki miben hisz) megbosszulja, ha beleavatkozol a rendjébe. Pl. Ha én csak fiút akarok, akkor olyan örökletes betegsége lesz, amit csak fiúk örökölhetnek, míg ha "magától" lány lett volna, akkor nem örökölne olyan betegséget. Elvégre minden betegség nem szűrhető ki előre.

Persze ez csak az én véleményem.

Ja, amúgy ismerek olyan párt, akiknek a fiú magzat sosem maradt meg, csak a lány. Két lányuk van.

2013. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!