Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hany hetesen erzett elöször...

Ki hany hetesen erzett elöször magzatmozgsast? Ki mit erzett elöször?

Figyelt kérdés
Most vagyok 16 hetes kereken, es neha erzem mintha egy kis eger kaparaszna belülröl, lehet fura a megfogalmazas de maskepp nem tudom körülirni, sose ereztem ilyet korabban es nem is szültem még. Allitolag meg tul korai, es huszadik het környeken van magzatmozgas.

2020. júl. 21. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy azt érzed. Én 18-19. héten éreztem valami furcsát párszor, engem inkább bélmozgásra emlékeztetett. Utána egyre gyakrabban, de bevallom úgy 22-23. héten voltam teljesen biztos benne, hogy el is tudom különíteni a bélmozgásoktól meg hasi kínjaimtól. Mellsőfali lepényem van, az nehezítette a helyzetet.
2020. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 hetesen éreztem először (első baba nálam is), nekem kicsit olyan volt, mint mikor tikkel a szemed, vagy tudod, úgy gyengéden, nagyon finoman ráng egy izom, amit nem tudsz kontrollálni. Mintha egy kis pillangó a szárnyaival belülről simogatott volna :) Nálam egyértelmű volt, hogy nem lehet más, egészen a hasam elején éreztem, közel a bőrhöz, ahol soha addig még nem éreztem bélmozgásokat meg ilyesmit. Viszont nagyjából a 20. hét környékén lett mindennapos az érzés, addig csak 2-3 naponta éreztem rövid időkre.
2020. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
15 hetesen, mintha egy pici izom megremegne.
2020. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
19 hetesen éreztem először. Egy kis remegést mocorgást éreztem.
2020. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen en is ezt erzem egy kis izom mintha rangatozna, nagyon fura erzes eddig sosem ereztem ezt, ezert gondoltam hogy ez magzatmozgas lehet. Nagyon szepen köszönöm, hogy irtatok.
2020. júl. 21. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 hetesen, izomrángáshoz hasonlított nálam is, de akkor még nem tudtam, hogy ő az. 18 hetesen lettem benne biztos, és akkor visszagondolva már tudtam, hogy akkor is ő volt :)

30 hetes vagyok, hááát, már messze van az izomrángástól :D

2020. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!