Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időpontkérés mizéria, hogyan?

Időpontkérés mizéria, hogyan?

Figyelt kérdés

Hétfőn (04.22) pozitívat teszteltem. A dokimhoz 05.17-re tudtam legkorábban időpontot foglalni. Azon gondolkodom, hogyha ilyen nehéz időben bekerülni az orvoshoz, akkor már most le kellene foglalnom a következő időpontot? Vagy az orvosoknak van nem meghirdetett időpontja, amire majd visszahív.

Remélem érthetően leírtam… 🙂

Köszi a válaszokat!


ápr. 25. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most teszteltél pozitívat, akkor 05.17-én 7 hetes leszel. Az miért is késő? A következőre majd ad, felesleges ezen pörögni előre.
ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
1%
Menj oda azzal, hogy sürgős. Legfeljebb letolnak, de nem küldenek el.
ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod. Teljesen időben leszel. A következőre meg majd ad, alap esetben ott se kell 3 héttel korábbra, későbbre meg most is volt. Rendkívüli helyzetben nyilván módosít.
ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ez későn. Ha előbb mennél, annak nem sok értelme lenne. Csak a petezsákot meg max a szikhólyagot látná. Így meg már lesz szívhang is.
ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen idoben kaptal, de egyebkent nalunk tenyleg egy katasztrofa volt ez az idopontozas. Mondjuk ez egy videki nagy korhaz, mindent itt kell intezni es nem csak egy varost lat el, hanem az egesz megyet, valoszinuleg ez a problema.


Pl a 7. heten mentem eloszor orvoshoz, akkor utana azonnal lefoglaltam (volna) az elso genetikait. Hat mar nem tudtak idoben adni, 15 hetes lettem volna, mire lett volna szabad hely 😅

Az osszes tobbi idoponttal is kuzdes volt, maganba mentem legtobbszor. Amire sikerult bejutni allamira (pl a harmadik trimeszteres vervetel), arra elmentem. De mar ott kezdodott a problema, hogy a telefont is nagyon nehezen vettek fel.

ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egy kicsit félreértettetek. Én aztán egyáltalán nem parázok. 🙂

Ezt nem tudtam, hogy majd a doki ad időpontot magától, mert már most csak júniusi időpontok vannak. Szerintem 1 hét múlva, meg már csak júliusi időpontok lesznek 😄

De ha ő ad nekem, akkor nem foglalgatok.

ápr. 25. 21:35
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Azért májusra adott hogy lássa van-e szivhang.

Jövő héten felesleges lenne menned.

A többit majd mondja, nyugi.

ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Online foglaltam időpontot, a dokimnak is meglepi lesz a terhesség 🙂
ápr. 25. 21:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig a doki mondta hogy mikor menjek vissza, minden hónapban 1x jártam hozzá aztán 35. héttől 2 hetente kellett járjak és akkor is tudott időpontot adni pedig átlag ott is majd 1 hónapot kell várni hogy kapj egy időpontot.:)
ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehezkes volt az első idopont kerese, de szerintem a varandosok idopontjat mashogy kezelik. Utana kotelezo vizsgalatok vannak, kenytelenek lesznek idopontot adni akkorra mikorra kell.
ápr. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!