Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a legfontosabbak a kórházi...

Mik a legfontosabbak a kórházi csomagban?

Figyelt kérdés

Én terhességem alatt is tangát hordok,a kórházba nem vihetek azt,gondolom!

Meg ezek a bimbóvédők meg ilyenek fontosak?

Nem tudok dönteni mert sok oldalon annyi mindent írnak.

Lassan 30hetes leszek és szeretném ezeket a dolgokat összerakni.Válaszokat előre is nagyon köszönöm.


2010. aug. 3. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezek kellenek a kórházba! Nekem is ezeket tanácsolták.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Boldog Babavárást!

39+1 h Km

2010. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap voltam szülésfelkészítésen, és elég hasznos dolgokat mondtak.

-vastagabb betét, közepes betét

-vegyél 3-4 db kis törölközőt (100 ft-osban vagy kínaiban fillérekért), és ezeket csak az intim részre használd

-sima törölköző

-összes papírod, terheskönyv

ha van, házassági anyakönyvi kivonat vagy apasági nyilatkozat

-papucs ( 1 a zuhanyzóba, 1 a szobába)

-hálóing, köntös ( bár nálunk adnak kórházit az első napokra, azért legyen ott a sajátod)

- szoptatós melltartó, fehérnemű, zoknik, vastagabb zokni

- mellszívót még ne rakd be, várd meg míg megszülsz.Utána bárki be tudja hozno (Nekünk külön kihangsúlyozták, hogy olyan kicsi a szekrény, hogy egyelőre csak 2 napra való cuccot vigyünk be)

- tisztálkodási szerek

-WC papír, intim lemosó,papír WC ülőke, nedves WC papír hasznos lehet

-evőeszköz, pohár, tejserkentő tea ( nem kötelező)

- melltartó betét

- szőlőcukor a szülésre ( nálunk csak ezt engedik), utána keksz, ropogtatnivaló és innivaló

- és kérdezz rá, hogy a babának mire lesz szüksége odabennt (Nálunk csak popsitörlőt kérnek, de azért én beraktam 2 textil pelust is)

2010. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok rosszul linkeltem be:S

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

39+1h Km

2010. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Aranyosak vagytok hogy válaszoltok :) KÖSZÖNÖM!
2010. aug. 3. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy én nem kisebb törülközőt vittem, hanem olyan jobb minőségű papírtörlőt, ami nem ázik át. És aztán eldobtam.

Ja szerintem tanga nem jó, persze lehet én vagyok a szerencsétlen, de nekem az eldobható tena bugyi jött be és fölé még egy bugyi.

szoptatáshoz én akkor vennék bármit is ha valóban szükség van, jó nem tudom merre felé élsz, milyen körülmények közt, de Fehérváron (ahol én lakom rengeteg gyógyszertár, szupermarket van és a párom kocsival tíz perc alatt bármit be tudott szrezni)

Ja és még a domestoszos kendő jutott eszembe, én átöröltem vele a vécét, zuhanyzót, mosdót mindig. Mondjuk 4 ágyas szobában voltam és ...

2010. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amik nekem nagyon fontosak voltak míg bent voltam:

Wc papír kb.6 tekercs

Nedves wc papír (DM)

Wc-re papír ülőke (DM)

Domestos törlőkendő

Vastagabb betét (lehet valamennyit adnak)

Törölköző 2 db

Tusfürdő, sampon, fogkefe, fogkrém, fésű, testápoló (más pipere nem nagyon fog kelleni)

Pohár, evőeszköz

Tejserkentő tea vagy homeopátiás golyó

Bugyi: vihetsz tangát, bár én nem azt vittem, hanem kényelmesebb fazonút!

Hálóinget vittem, de a kórházit használtam!

Innivaló: teát adnak, gyümölcslé, ásványvíz, mert nagyon sok folyadékot kell inni!

Hogy a babának mit kell vinni kórház válogatja, mert nekem semmit nem kellett neki vinnem, míg bent voltunk! Kérdezz rá a kórházban!

2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!