Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A SOTE2 női klinikán tényleg...

Porcukormókus kérdése:

A SOTE2 női klinikán tényleg csak akkor választhatok szülésznőt, ha választok mellé nőgyógyászt is? Csak "csomagban" lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Légyszi olyanok válaszoljanak, akik maguk is ott szültek!
2011. jan. 6. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ott szültem, de erről nem hallottam. Mondjuk én elsősorban orvost választottam, s az ő véleményét kikérve fogadtam szülésznőt. Hol hallottad? Ezt szülésznő mondta neked?
2011. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fordítva "természetesen" működik- tehát nőgyógyászt fogadhatsz szülésznő nélkül is. A céljuk ezzel valószínüleg az, hogy borítékot ne (csak) a szülésznő kapjon... (én szívem szerint csak szülésznőt fogadnék, ha lehetséges)

Nekem ezt a védőnőm mondta egyébként, aki 1-2éve szintén ott szült. Arra lettem volna kiváncsi, hogy azóta változott-e valami.

2011. jan. 8. 18:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Te melyik dokinál szültél? Mi a véleményed a kórházról?
2011. jan. 8. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én ott dolgoztam. Igen csak akkor szoktak szülésznőt fogadni, ha doki is "jár" mellé. Általában azért vannak össze szokott párosok és a doki fog javasolni valakit.

Szakmailag kiváló dolgozók alkotják a csapatot és nagyon jól fel van szerelve a korház mint szülőszobailag, mint csecsemő illetve koraszülött osztály ügyileg is.

Valent Sándor doktort tiszta szívből ajánlom, nagyon lelkiismeretes és nem pénzsóvár, plusz az ultrahang diagnosztikában is nagyon otthon van.

2011. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Budaörsön járok terhesgondozásra, ott dr.Sára Levente és dr.Demendy Gábor tartja a rendelést. Ha lesz választott dokim, közülük választok majd. Őket szívesen ajánlod?

Egyébként a szülésznőkröl csak jót hallottam! :)

2011. jan. 8. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
A Demendy doktort szívesen ajánlom, a Sára Leventéhez nem tudok hozzá szolni!
2011. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem márciusban, de nem volt kikötés, hogy csak ezt vagy csak azt lehetne fogadni. Fogadhatsz csak szülésznőt is. Nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is, de a szülésznőt senkinek nem ajánlanám. Szülés alatt olyan beszólásai voltak, hogy a férjem füle is kettéállt. Utólag bánom, hogy egy fillért is adtam neki. Szerintem az orvos fontosabb.
2011. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Igazad van, szerintem is az orvos fontosabb. Megkérdezhetem a szülésznőd nevét? Csak azért, hogy még véletlenül se őt válasszuk. Köszönöm, ha megírod!
2011. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!