Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex az első trimeszeterben?

Szex az első trimeszeterben?

Figyelt kérdés
Kicsit intimebb téma, de szerintem itt több és értelmesebb választ kapok mint a szexualitás témakörben, úgyhogy remélem maradhat. Amióta megtudtam, hogy terhes vagyok nem voltunk együtt a párommal. Gyakran vagyok rosszul, hasam fáj és félek nehogy az együttléttől jobban megfájuljon a hasam. Ti mikortól mertetek szexelni? Vagy csak az első olyan nagyon félős aztán megszokod?
2020. aug. 1. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem csak "ODA" dughatja, ugye tudod?
2020. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom miért pontoztátok le az elsőt, ez egy természetes dolog terhesen is meg nem terhesen is. Ne legyetek már ennyire prűdek.
2020. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Végig szexeltünk minden gond nélkül
2020. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Együtt voltunk a férjemmel a terhességem elején is, közepén is, az utolsó hónap maradt ki, viszont annak végét már kórházban töltöttem.

Annak ellenére voltunk együtt az első trimeszterben is végig, hogy 5 hetesen barnáztam és görcsöltem és 3 napra kórházba kerültem, de kaptam hormonpótlást (progeszteronhiányom volt), rendben is voltam, semmi panaszom nem volt utána és nem is mondták még emiatt sem, hogy ne éljünk nemi életet.

2020. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
73%
Nálunk majdnem félidőig csak a farkaspózt engedte az orvos.
2020. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi nem voltunk túl gyakran együtt az első trimeszterben, mert borzasztóan rosszul voltam a 16. hétig, de egyéb indok nem volt. Ha nem mondja az orvos, nincs semmiféle bevérzés, nyitott méhszáj, tudomisén, szóval ha nincs semmi nyilvánvaló ellenjavallat, akkor semmi akadálya az együttléteknek, amennyiben mindketten kívánjátok és jól esne. Ha a félelmen kívül más nem tart vissza, akkor hajrá :)
2020. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
1es és 2es! Bocsi, de nem természetes a végbélbe dugni, mert alapjáraton nem oda való. Más funkciót lát el.
2020. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehet szájba is kedves utolsó. Vagy pettingelni.


Én kicsit féltem az elején, mert volt barnázás, így mi pettingeltünk 2-3 hétig.


Utana nem volt semmi ok, hogy ne lehessen.


Azt tudni kell, hogy orgazmuskor befeszul a méh, nekem mikor 13 hetes körül voltam, néha elég furcsa alakzatot vett fel a befeszült méh, de nem kell megijedni:)

2020. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Végig együtt voltunk mindegyik gyerekkel, sosem okozott problémát.
2020. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!