Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs tünetem, ugye nem baj?

Nincs tünetem, ugye nem baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit hosszú leszek.

Pozitív teszt után pár nappal (kb.egy hetes késésnél) elmentem ultrahangra, ahol az orvos nem látott még semmit, csak vastagabb méhnyálkahártyát. Azt mondta, kellene lennie petezsáknak.

Rá két hétre elmentem egy másik magánklinikára (akkor naptár szerint kereken 8 hetesen) és 6 hetes terhességet állapítottak meg, hallható, egyenletes szívpulzálással.

Progeszteront és Femibiont az elejétől szedek.

Viszont enyhe mellfájdalmon és aluszékonyságon kívül semmilyen tünetem nincsen. Talán a szagokra vagyok érzékenyebb.


Bajt jelezhet? Olvastam olyat, hogy megáll a magzat a fejlődésben stb...18-án kell csak visszamennem, nagyon aggódom.



2020. aug. 4. 11:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Naptár szerint 9+4 hetes vagyok, utolsó UH szerint olyan 7 hetes.
2020. aug. 4. 11:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elejétől kezdve egyáltalán semmilyen tünetem nem volt, nyugi. Minden terhesség más. Teljesen egészségesek vagyunk mindketten a babával. 31hkm.
2020. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 41+5 alatt szinte semmi tünetem nem volt,a hasam sem nőtt meg nagyon,csak nem jött meg. Kb végig ennyi volt,szóval nyugi nem mindenki hányja végig :)
2020. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tipikus korai terhességi tünetek közül semmi sem volt.A 37. hét környékétől jártam wc-re rengeteget éjjel nappal ,meg nőtt a hasam és kb itt ki is merült a dolog.Ha a hasam nem nő nem is éreztem volna magam terhesnek.Szerintem is nyugi.:)
2020. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességem alatt csak a mell fájdalom és a megszokott mindjárt megjön érzés volt. Se egy hányinger, se egy rosszullét...semmi. Most a második babával az émelygésen, hányingeren, szagundoron kívül szenvedtem még a vérnyomássommal, szédüléssel, ólmos fáradtsággal, vashiányos és terhességi cukros lettem 😁...szóval most mindent megkaptam. Most múltam 25 hetes terhes. Élvezd ha nem vagy rosszul 😊...attól még baj nincs.
2020. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha, egyetlen tünetem sem volt. 4 egészséges gyerekem van. 😊
2020. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem volt tünetem egyik babával sem
2020. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!