Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok, az alhasi...

8 hetes vagyok, az alhasi görcsök megszűntek több mint egy hete, semmilyen tünetem nincs. Baj lehet?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen kósza hányingerem se szédülés semmi tünetem nem volt egyik terhességem alatt sem. Pedig első lány második fiú lett. Boldog babavárást!
2019. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben a terhességgel, akkor egy rövid repülőút nem okoz gondot. Hosszabb tengerentúli utak lehetnek megterhelők, de nem valószínű hogy konkrétan bajt okoznak. De ha beírod a googleba ezer és egy véleményt, cikket látsz erről
2019. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs az előző választ én egy másik kérdéshez írtam és fogalmam sincs hogyan került ide...
2019. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem jelenti hogy baj van! Úgyhogy nyugodj meg
2019. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kettes, azt hiszem, nekem szantad azt a valaszt :)

Kerdezo, nekem mindenesetre nem jelentett jot az elozo terhessegemnel. Amint abbamaradtak a mellfeszules es alhasi gorcsok, gyanakodni kezdtem. Missed ab lett. Szerintem menj orvoshoz, ha ugy gondolod, baj van, bar nem tudom, mit lehet tenni.

Most viszont mensi szerint 8 hetes vagyok es csak most vettem eszre...

2019. máj. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért furcsallom,mert onnantól hogy teszteltem nagyon sokszor gorcsolt, egyszer mentem is a korhazba, de megnyugtattak hogy csak tágul a mehem.az orvos írt fel ultrogestant azt szedem. És most teljesen elmúlt minden,

Amúgy sem volt nagyon más tünetem a mellfeszulesen a gorcsolesen és az etvagytalansagon kivul, de minden megszunt. Hebe-hoba erzem a mellem de csak nagyon picit. Ugyan olyan vagyok mint a terhesseg elott

2019. máj. 9. 07:24
 7/10 A kérdező kommentje:

Már rég szerettünk volna babát, de nem igazán vastagodott sosem a nyalkahartyam, ezért mondta is az orvos hogy így nem tud beagyazodni

5hetes voltam mikor orvosnál voltam akkor volt 9mm a nyálkahártya és a petezsak is annyi volt. Es igazából nemtudom hogy ez jó e vagy nem

2019. máj. 9. 07:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor mész legközelebb orvoshoz?

En jelenleg 7hetes vagyok, 5. Het elején voltam es 4 mm-es petezsák volt akkor látható. Azóta nem voltam dokinál, holnap vagy hétfőn megyek ma hívom az orvosom mikor mehetek.

Nekem egyelőre semmi tünetem nincs de nem is aggódom

2019. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jövőhét péntekre kaptam időpontot

Nagyon messze van még :(

2019. máj. 9. 09:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Mindig azt szoktam mondani hogy majd akkor lehet aggódni ha baj van. Ha vérzel ha erősen görcsölsz stb. Az hogy elmúltak a tünetek nem feltétlenül jelenti hogy baj van. Az az egy hét meg hamar elmegy :) nem lesz semmi gond.
2019. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!