Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen oldalt fekvés után...

17 hetesen oldalt fekvés után kidudorodott és azon a ponton bekeményedett a hasam. A baba lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon sokat ettem vacsorára. Utána jobb oldalra fordulva lefeküdtem, majd amikor át akartam fordulni a másik oldalamra, akkor vettem észre, hogy a köldököm mellett és hosszanti irányban kicsit lentebb kidudorodott a hasam. Elég keménynek éreztem, de annyira nem is akartam nyomkodni. Simogattam, aztán a másik oldalra fordultam. Még nem éreztem eddig a baba mocorgását. Ő lehetett az?

Most pedig kicsit olyan mindjárt megjön érzésem van. Ez bajt jelent?



2020. aug. 5. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az valszleg a gyerek lába
2020. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lesz itt meg sokszor kemenyedes, domborodasok ne aggodj. Szerintem ő volt ag, igen. Szedj magnerotot a görcsökre, én napi 3 at szedek.
2020. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. aug. 5. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Kb a 25.hetig nekem mindig fekveskor, szex után, kisebb kemenyedes esetén hosszúkás lett a pocak forma az egyik oldalon :)


Aztán később már kitoltotte sz egészet :D

2020. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, most megnyugtattál :) :) :) köszönöm szépen!
2020. aug. 5. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok én is és ugyan ezt szoktam érezni én is. Szerintem olyan, mintha azon a ponton kinyomná magát. Már egy hete érzem a babám mozgását, és csak ott abban a pontban kemény a méhem. Amikor rendesen keményedtem az első terhességemnél, akkor az egész méhem kő kemény volt és jól ki lehetett tapogatni. Most meg tényleg csak ott, ahol a baba mocorog.
2020. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!