Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudjatok epp merre...

Honnan tudjatok epp merre fordul a baba?

Figyelt kérdés

Sokan mondjak, hogy erzik hogy pl a baba a labat vagy a kezet tolja-e ki. Hat nekem gozom sincs. Ahogy azt sem tudom, hogy most epp be van e fordulva. 31. heten voltunk uh-n akkor fejvegu volt de azota otletem sincs. Amugy kirugja a haz oldalat rendszeresen es eleg nagy bulikat rendez odabent de sosem tudom az epp a keze, laba, feneke-e.

Honnan tudtatok merre all a baba es mi az amivel epp bugizik? 33. hetet toltottem tegnap szoval most kezdtem a 34-et.



#baba #mozgás #fekvés #rugdalozas
2019. dec. 8. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Tudni vélik. Az nem ugyanaz azzal hogy tudják. Mint ahogy hiába mondja hogy 30 hetesen már be van fordulva.. Uh ideje alatt épp bevolt, de 10 perc múlva már nem biztos.
2019. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
A köldököm jobb oldalánál volt egy hatalmas pukli mind a kettővel, odatolták a feneküket. Ezáltal azt tudtam, hogy befelé néznek és a fejük lent van. Kezeket, lábakat én sem. 😊
2019. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Sose tudtam. Mikor valamijét kidugta se tudtam, hogy a feneke vagy mi lehet, max tippeltem. A kezükkel is tudnak matatni, lábukkal is rúgni. Ja és 2 gyerekem van :D lehet más ügyesebb és jobban észre tudta venni de én nem.

Hogy hogyan fordult, azt se éreztem. Én 36 hetes kor után se ugyanott éreztem mozgást.

2019. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Sehonnan, csak képzelnek valamit - utolsó UH alapján főleg - és azt hiszik, hogy úgy van. Ikerterhesen (második terhesség) jöttem rá, hogy a valóságnak köze nincs ahhoz, amit én gondolok. Az utolsó 5 hétben bent feküdtem, minden nap volt vizsgákat. A B baba minden nap máshogy volt (fej-haránt-medence körbe-körbe). Se a fordulást nem éreztem, se a testhelyzetét nem. Magzatmozgást és pont. Félidő körül jöttem rá, hogy értelmetlen elképzelem a helyzetüket és a mozgásukat az utolsó UH alapján, mert az fél órával a vizsgálat után lehet, hogy köszönő viszonyban sincs a valósággal. A B baba korábban a babamozi alatt 26 hetesen fejvégűből harántba fordult a szemünk láttára. Csak magzatmozgást éreztem.


Ez, hogy érzem, hogy ez most a keze, ez most a lába, feneke pont akkora baromság, mint felruházni a magzatot olyanokkal, hogy ízlett neki valami, örült a nagymama hangjának stb.

2019. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy nekem is mindog jobbra huz inkabb es ott puklisodik ki a valamije 😊 nem tudom mi lehet. Igazabol nekem sosem mutatott uh faros babat, ettol termeszetesen biztos volt hogy epp ugy fordult de uh-n mindig streber pozban fejjel lefele volt. Ettol meg nem tudom megallapitani tenyleg hogy mikor mit csinal. Azt csak feltetelezem hogy mikor olyat rug mint egy lo azt a labaval csinalja es nem a kezevel.
2019. dec. 8. 20:01
 6/7 khniki ***** válasza:
Sehonnan.
2019. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Az elsô babánál én sem tudtam.

Nem csak azért mert az elsô volt.


Most teljesen érezhető, a mizgást is a 12. Héten már éreztem, kívülről 14. Héten a férjem is.

Első babàval 19. Héten éreztem meg én magam is.


16 hetesen most már van olyan képem, ahol úgy kinyomja magát, hogy felemás a hasam.


Így a 29. Hét után kitapontható a feneke, feje, ezáltal tudható, hogy hol a keze lába

2019. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!