Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tényleg a baba tudja, hogy...

Ha tényleg a baba tudja, hogy mikor kell kijonnie, akkor miért van ennyi tulhordott, indított szülés rossz eredmények miatt?

Figyelt kérdés
Az első kislányomat is tulhordtam, már a végén nem érezte jól bent magát, meszesedett méhlepény, nem jó nst, így indítani kellett. Miért nem indult el magától? Sok ilyen esetet hallok, ahol már veszélyben van a baba odabent, mégsem indul el. Ez hogy van akkor?
2020. aug. 6. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert lehet az anya nem akarja vmiért, hogy elinduljon, vannak ilyen lelki gátak.
2020. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nem indult be rendesen, mert a mellkasán volt keresztben a köldökzsinór. Próbálkozott ő, folyton be-besűrűsödtek a fájások, de a buksi nem tudok beékelődni stb. Szóval ő jött volna, csak a körülmények nem engedték.
2020. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert senki nem tudja, igazából mi indítja be a szülést. Nagyon sok minden egyszerre, nem csak maga a baba "akarata".
2020. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

1-es vagyok, nem ertem a lepontozásokat. Ha van ilyen, hogy a baba nem akar elindulni, akkor olyan miért nem lehet, hogy az anyában is van egy gát? Semmi rosszindulat nem volt ebben, ez egy jelenség, pont, mint ahogy a baba de akar elindulni.


Természetesen fiziológiai okai is lehetnek, igen, de amit írtam az egy létező jelenség.

2020. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert ez "a baba tudja, hogy mikor kell kijönnie" csak afféle nép bölcsesség, mint hogy "ugatós kutya nem harap". Néha bejön, máskor meg nem.
2020. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Kedves első, honnan tudod, hogy ez egy létező jelenség?
2020. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkàbb az, hogy tènyleg a baba legyen rosszul, van ahol csak a terminust szàmoltàk el, mert ritka, hogy valakinek pont 28 napos ciklusa legyen, mègis avval szàmolnak.
2020. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert tenyleg van olyan h az anya gatja miatt nem indul a gyerek. Vegeztek asszem ilyen kutatast.


De teny h pontosan senki nem tudja ma sem h mikor miert indul a szules. (Most nem a akadalyozott szulesekrol irok) szoval a sima mindenmentes szules mikor mitol indul el.

Miert van h egyeseknek 40utan csak masnak 37 hetben. Miert nem indul el hamarabb egy 4kg feletti gyerek es miert nem marad meg egy 2.9kg gyerek?

2020. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz, érdekes dolgokat írtatok! 🙂
2020. aug. 6. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!