Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokat osztanátok...

Tapasztalatokat osztanátok meg velem császáros anyukák?

Figyelt kérdés
Közeledik az időpont, első baba, én pedig kezdek parázni már. Sajnos neurológiai okok miatt kell a császár, a természetes szülés szóba sem jöhet. Borzasztóan migrénes is vagyok, nem tudom be e merjem vállalni érzéstelenítővel. Vélemények, hogy altatásban vagy érzéstelenítéssel milyen? Jó tanács, esetleg leírjátok, hogy éltétek meg?

2020. júl. 29. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1000% hogy érzéstelenítés lesz, mivel a babának jobb, az anyának biztonságosabb és a kórháznak olcsóbb.
2020. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten nem is bánnám, legalább hallanám felsírni először :) csak azért tartok attól, mi lesz később.
2020. júl. 29. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Semmi nem lesz később. Mi lenne?
2020. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A fejfájásra gondoltam.
2020. júl. 29. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt.
2020. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Ennek a fejfájásnak, meg a migrénnek semmi köze egymáshoz. Én inkább az érzéstelenítést választanám, ha újra szülnék. Mindkettő volt nekem, de az altatást utáltam.
2020. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem császár után csak 2x volt migrenem, de pár napra rá, nem egyből. És az érzéstelenítőben még az a jó, hogy fokozatosan fogod érezni a fájdalmat, nem egyből ahogy felkeltél.
2020. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Erős aurás migrénes vagyok,mellette volt agyi keringési zavarom szüléskor, így altattak. Annyiból jó volt,hogy nem izgultam,nem éreztem semmit. A másik oldala nem volt jó, hogy megmutatták a gyereket és én meg is puszilgattam,de egyáltalán nem emlékszem semmire,pedig tényleg megtörtént,mert kintről a férjem is látta. Nagyon sokáig aludtam, többször ébredtem,de nem voltam teljesen magamnál így este 10kor kaptam meg pár percre a babát, úgy, hogy délután 2kor született. Másnaptól voltunk együtt,de éjszaka már nem tudtam volna ellátni a fájdalom és az altató hatásai miatt,annyira kimerült voltam(mondjuk 36 órát vajúdtam folyamatosan,az is rátett egy lapáttal).
2020. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer azt mondták, hogy talpraállításig ne emelgessem a fejem és akkor nem fog fájni később sem. Nem is lett baj.
2020. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Császárvonal appot, nagyon sok hasznos információt találsz ott.
2020. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!