Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhatta 6 hetes terhesen a...

Okozhatta 6 hetes terhesen a vérzést reggel az,hogy tegnap este együtt voltunk a férjemmel?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés,hogy ha este voltunk együtt,vajon reggel jelentkezhet-e a friss vér?

Vért töröltem reggel (9kor indulunk az ügyeletre),csak a wc papíron látszódik és azóta sincs.


Ha az esti szex következménye,akkor reggel barnás lett volna már nem? Illetve este semmi sem látszott. Nem durvultunk egyáltalán.

Mert pont attól tartok,hogy ez most vetélés lesz :(


Nem görcsölök,semmi bajom,csak picit mintha sajogna a derekam :( pont mint mielőtt megszokott jönni a menzeszem :(


2020. aug. 8. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől lehet. Az együttléttől is. De ha esetleg vetélés lesz, azt nem a szex okozta!
2020. aug. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Okozhat. A párommal is ez történt.Pedig mi sem durvultunk.

Az orvos mondta, hogy ilyenkor szárazabb a hüvely, mint általában és ezért sérülés történik a hüvely falán szex közben.

Használjatok síkosítót.

2020. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt ilyen 7-8 hetesen. Nem nagyon van nálunk behatolás, mert nagyon nehezen jött össze a baba és óvatosak vagyunk. Egyszer viszont volt, bár max 5 percig, és másnap reggel ugyanaz volt nekem is, mint amit írtál. Egész nap figyeltem és többet nem jelentkezett.
2020. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetett a szex miatt is akár a vérzés, de ha nagyobb mennyiségű és élénk piros akkor azt kizárnám. Ha reggel ürül akkor az már elszíneződik.

Továbbá e miatt nem vételhetsz el. Ha el is ment a baba, az nem valószínű, hogy a szex miatt volt.

2020. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!