Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt másnak is 18-19 hetesen...

Volt másnak is 18-19 hetesen görcse?

Figyelt kérdés

Nincs és nem is volt vérzés!

Pár napja egymas után 2x éjfélkor begörcsöltem, nagyon fájt.

Voltam dokinál, azt mondta ha nincs vérzés, nincs gond!


Mégis érdekelne, hogy volt-e hasonló szituban vki?



2020. aug. 8. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a görcsök elvileg normálisak. Nyúlnak a szalagok és az inak ahogy nő a gyerek. Nem írtad, hogy merre érezted a görcsöt...milyen görcs volt és meddig tartott. Ha 2 oldalt érezted és csak pár pillanatra akkor elméletileg nem lehet gond. Ha középen és hullámokban visszatérő az nem a legjobb...de ugye vannak azok a Braxton Hichks összehúzódások...igaz nem tudom, hogy az ilyentájt van e már. Mindenesetre ilyenkor szedj be magnéziumot és pihenj. Akár emelhetsz is az adagon ha úgy érzed.
2020. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyankor és pár hetente pár napra visszatért. Végigizgultam pár éjszakát, Mg-ot kapkodva, fekve. Minden rendben volt, 39. héten szültem.
2020. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok!

Két oldalt ereztem egyszerre, de brutál volt , kb 3x erősebb mint nekem egy átlag menstruációs görcs. Kb 5-8 percig tartott összvissz. Úgyhogy aznap éjjel beszartam kicsit, hogy mi lehet a gond. De akkor megnyugodtam!

2020. aug. 8. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan is volt kb félidőben, hogy 10 percenként jöttek az elviselhetetlen görcsök, aztán szerencsére ritkult és pár óra alatt elmúlt. Előző voltam. Első ilyennél még bementünk a kórházba, utána beletörődtem, hogy ez van.
2020. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26. Hetig gorcsoltem vegig es most ismet 34tol. Senki se tudta megmondani miert, vesekovet is neztek. 2-3 het mulva szulok.
2020. aug. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!