Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hát 4 napos terhes vagyok...

14 hát 4 napos terhes vagyok első babával. A hasam már most akkora mint másnak 18-20 hetesen, pedig vékony vagyok, sosem volt súlyproblémám. Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint nagy valószínűséggel fiú baba:-) Volt ilyen valakinek? Ha most ilyen nagy mekkora lesz terhesség végére? Mikor kezd el rohamosan nőni?

2012. nov. 2. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen:)

Kiírtam egy tippelős kérdést a múlt héten. A válaszolók 16-20 hetes terhesnek néztek:) pedig csak 11 hetes voltam.

2012. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor kb nálam is ez a helyzet:-)
2012. nov. 2. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! :)

Amikor mi 12 hetesek voltunk már 21 hetesnek mondtak!

De a neme nekünk tényleg fiú lett! :)

2012. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok. A múlt héten egy 7 hónapos kismama döbbent le,hogy csak 4 hónapos vagyok, mert jóval nagyobb volt a hasam :)

170cm-hez 58 kg-ról indultam...szóval én se tudom mi van. Az a baj, hogy egy ruha nem jön rám.

2012. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. 20 hetesen azt kérdezték, hogy mennyi van még hátra... :) Nekünk lányunk született.
2012. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!