Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hét 4 napos vagyok, szerdán...

Lina9654257 kérdése:

16 hét 4 napos vagyok, szerdán lesz 2 hete, hogy barnázgatok, van ,hogy 1 napig nem, van olyan reggel semmi napközben igen, de este megint semmi, IR-em van, szedtem progeszteront 13.hétig építettem le a gyógyszereket. Méhlepény okozhatja?

Figyelt kérdés

Van egy kis hüvelygombám, amit kezelek , de sajnos nem múlik, kaltam rá antibiotikumot amit most szedek, bacik miatt is lehet a barnázás?


méhlepényem úgy helyezkedik el, hogy mellső falon, de egy kis rész van a hátsó falon is , és beleér a méhszájba. Dokim szabin, sürgősségin mondták, de még fel voltak háborodva , hogy bementem mert véreztem... nem mondtak semmit!! De már csak barnázás szokott lenni, de az is csak akkor látható , ha pisilés után megtörlöm magam. Voltam a terhesambulancián ott nem tudták megmondani, hogy miért vérzek, 4 orvos vizsgált meg. Tanácstalan vagyok szep 01-re van időpontom dokimhoz , akkor jön vissza szabiról.


2020. aug. 9. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor barnáztam kicsit, akkor annyit mondott a doki, hogy feküdjek amennyit tudok.

De ha mégnéztek és nem láttak semmit ami a vérzést okozná az jó hír szerintem. De ez így elégé rossz helyzet... Esetleg a védőnőddel nem tudsz beszélni? Ő lehet, hogy tudna segíteni.

2020. aug. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem èrt rá a méhlepény a mèhszájra, csak közel volt, mégis vérezgettem kb. 5 hètig. Szerintem a méhlepény lesz az oka. Figyelj rà oda nagyon, mert nem jàtèk. Sok pihenès ès magnèzium.
2020. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem a védőnővel, mondta ha mindent rendben találtak a babával akkor az is lehet, mert ha baj lett volna nem küldenek haza. Pihenjek, magnézium és el fog húzodni remélhetőleg. Csak annyira idegesítő ez a barnázás, hála már vér nem volt vagy 1 hete, csak barnázás, azt mondta ez jó jel ha vér nem jön :)
2020. aug. 10. 09:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam a fogadott dokimnál. Hála minden ok a méhlepénnyel, illetve van egy hematomám , ami elkezdett ürülni, kaptam ultrogestant, mondta a doki, hogy nem lesz semmi baj. Megnyugotam, pihenek tovább és szedem amiket kiírt :)
2020. aug. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!