Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negyedik baba? Mit gondoltok?

Negyedik baba? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, ha adottak lennének a körülmények vállalnátok negyedik babát? Mit gondoltok azokról akik négy-öt gyerekeket bevállalnak?

Nálunk most 5-4-2 évesek a gyerekek és én is, férjem is nagyon szeretnénk még egyet. Úgy érzem elbírnék még egy gyerekkel, el is férne még.. Ami visszahúz egy picit az az hogy akkor a meglévő háromtól venne el engem az új baba..időben energiában..

Valahogy azt veszem észe hogy itt Magyaroszágon már a három is olyan "sok" hát még a négy vagy több.. De én nem érzem soknak, szeretnénk nagy családot.. Csak hát közben szeretném azt is hogy mindegyiknek minden meg legyen adva..



2020. aug. 10. 13:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem már 3 -nál sincs meg az, hogy anya mindig mindenre ráér. 3 vagy 4 ilyen szempontból már mindegy. Én 3-at szeretnék,de ha 4-re vágynék, vállalnám. Mások gondolatai ezügyben nem hatnak meg, úgy élem az életem, ahogy nekem és a családomnak a legjobb. Neked is ezt javaslom!
2020. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Wonderwomen ***** válasza:
78%
Ezt nektek kell tudni, ti szeretnétek-e, tudjátok-e vállalni. Személy szerint én biztosan nem vállalnám, a hármat sem, sőt a kettő is megfontolandó számomra. De nem vagyunk egyformák, és ez így van jól.
2020. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
Ha fiatal vagy akkor igen, ha 35-ön felül akkor nem.Ha mondjuk váratlanul jönne, akkor maradna.Max.
2020. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Mi 5en vagyunk, és nem érzem azt, hogy akár én, akár a tesóim kevesebb szeretetet és figyelmet kapnánk a szülőktől, anyagilag sem szenvedtünk hiányt soha, hála Istennek:)

Ráadásul, ha anyukánk pl épp mással foglalkozik, akkor mi még mindig ott vagyunk egymásnak társaságnak, segítségnek, támogatásnak, és voltunk mindig is, kisgyerekként is eljátszottunk mindig egymással. És ezért nagyon hálás vagyok, ez az, amit nem tudna az pótolni, hogy kinek mennyi zsebpénz jut, illetve percre lebontva kinek jut "több" gondoskodás.


Én is, ha minden adott lesz, szintén nagy családot szeretnék.

2020. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem pont ne foglalkozz vele, hogy nekem vagy másnak mi a véleménye. Annyit vállaljatok, amennyit ha úgy alakul te egyedül is fel tudsz nevelni vagy a férjed.

Ha mindenáron az en véleményem érdekel, szerintem hülyeség a négy gyerek. A három is sok a négy meg már rengeteg.

2020. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk most jön a második, én többet biztosan nem vállalnék, számomra a 4 gyerek rengeteg. Ettől még ti vágyhattok rá és lehettek így boldogok, nem vagyunk egyformák.
2020. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Ne foglalkozz azzal.mit gondolnak mások!!!!

Nekem a harmadik babánál is beszólogattak, hogy szocpolra gyúrunk?

Nem érdekel. Jelenleg a 4.van úton, és most is megkaptuk, hogy minek a negyedik, háromtól már van nagycsaládos autó támogatás.

Leszarom!

Azt hozzá tenném, hogy az adókedvezményen kívül, semmivel nem élünk....

Ha egy gyereked van, akkor meg az a baj jaj kéne neki egy tesó. Ha 2őt szülsz, akkor meg legyen 3...

Soha semmi nem jó.

2020. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Derjaderja ***** válasza:
93%

Ha 3 lenne, 4-et is vállalnék, hogy ne szoruljon ki mindig 1.

Nekünk csak 2 közös fér bele, picit sajnálom, de egyetértek a párommal ebben.

2020. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Miért? Ha használod a kedvezményeket, akkor már nem vagy jó ember?

Én ezt sem értem, hogy ha valaki bevállal 3-4-5 gyereket és amúgy támogatja az állam is, az miért lenézendő? Ha tisztességes, normális családról van szó, nehogy már szégyellnie kelljen, hogy vesz egy nagy autót vagy házat. Röhejes az egész.

2020. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
7-essel egyetéretek. Soha nem szabad mások véleményére adni. Ha nincs gyerek, jaj mikor lesz, ha van, mikor lesz tesó, ha van tesó, lesz e harmadik, ha fiatalon szülsz az a baj, ha érettebben az a baj. Mindig mindenki okoskodik, holott fogalmuk sincs a te helyzetedről, érzéseidről stb. Nézd, én 40 éves vagyok és napokon belül születik a 3. gyerkőc. És kapaszkodj: szeretnénk 4.-et is 🤗❤. Na, tuti kapom majd a lepontozást, de nem érdekel, mi így szeretnénk és ehhez senkinek semmi köze. Szóval ha szeretnétek akkor hajrá, én nagyon drukkolok Nektek🙂
2020. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!