Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet banálisnak tűnik a sok...

Annabella1026 kérdése:

Lehet banálisnak tűnik a sok fontos téma között, de plízhelp: sehol nem találok olyan kismama hálóruhát és hozzáillő köntöst, amin nincs kismaci, kiscica, kiskacsa (???), stb + nem térd felett ér - ami egy kismamánál szerintem nagyon nem előnyös.

Figyelt kérdés

Szóval mit vigyek a kórházba? Nincs bajom a külsőmmel, egészséges önértékelésem van, de egyszerűen nem értem a tervezőket, ha ugyan azok.. A kliséket sem szeretem, mindehol masni pfff.. Vagányabb kismamák is léteznek, akik ne adj Isten a kék-fehér csíkos kismama cuccok láttán (mínusz masni, kiscica, stb) már jól éreznék magukat, pláne ha nem lát be mindenki a gigájukig. Vagy marad a "normális", nem kismama hálócucc, ami elöl felkap - nem szeretem. Használtat sem szeretnék.

Köszi előre is az ötleteket!



2020. aug. 10. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Én végül a Brendonban vettem két hálóruhát, amik megfeleltek a leírásnak. Egy sima egyszínű szürkét meg egy kék alapon fehér pöttyöset (ez mondjuk hozzám stílusban illik, szeretem a pöttyös dolgokat :D ). Semmi csipke vagy masni vagy kisállatminta egyiken sem. Előnyük az egyszerű hálóingekkel szemben, hogy ezekben tényleg könnyű volt diszkréten szoptatni.
2020. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Januárban szültem. Egyszer sem volt rajtam köntös, mert szarra fűtik a babák miatt a szárnyat. Gondolom nyáron nem nagyon van legkondi. Ha kimentem pulóvert és/vagy kabátot vettem fel. Szerintem egyáltalán nem lesz szükséged köntösre.


En személy szerint nem használtam semmilyen szoptatos kezdetű ruhadarabot. Melegítő, sport trikó és sportmelltarto volt rajtam. Sokkal kényelmesebben éreztem magam (jobban is néztem ki bennük mint ilyen amorf ruhadarabokban...) és nem túl nagy bonyodalom felhúzni a ruhad, hogy szabaddá tedd a melled. En komolyan nem ertem ezeknek az undorító ruhadaraboknak a létjogosultságát. Amúgy a triumph környékén nézelődnék ha a kevésbé gusztustalan irányt választanám és ragaszkodnék ezekhez a ruhadarabokhoz.

2020. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Én sima melegítőnadrágban és pólóban voltam. Utálom a hálóinget. Esetleg az nem jöhet szóba?

Köntös se volt rajtam soha, pedig vittem

2020. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Én leggingsben és spagetti pántos felsőben voltam májusban, így is szétfőttem.
2020. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Én Bonprixről rendeltem sima egyszerű fekete szoptatós hálóinget, meg C&Aban vettem egy sima pamut pizsamát, ami elöl gombos. Végül utóbbit vettem fel, nekem a kórházban jobb volt, mint a hálóing.
2020. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Én pizsinadrágban, vagy melegítőnadrágban voltam és én is a Bonprixről rendelt, spagettipántos szoptatós felsőben voltam.

Ezeknek nagyon jó hasznát vettem, én szerettem őket. Itthon is használtam.

2020. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
2020. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Bonprix

Pizsi.hu

Adora.hu

Hellomami.hu


Rengeteg helyen találsz.

2020. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 khniki ***** válasza:
65%

Spagettipántos L méretű hálóingben voltam. Lila-fehér csíkokkal. :)

Amúgy leszartam, hogy mi van rajtam, örültem, hogy élek. :D

2020. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Én nem vagyok hálóinges, természetesen szülésre azt vittem, de sima mezeit, amiben lehetett sétálni, mert nem lóg ki semmi.


A kórházi napokat meg trikós, rövidnacis pizsiben töltöttem. Nem volt benne nehéz szoptatni és semmilyen pózban sem látszott ki semmim.

2020. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!