Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lactofeel hüvelygélt használha...

Lactofeel hüvelygélt használhatom?

Figyelt kérdés

Pár hete is volt ilyen diszkomfort érzésem, egy Canestestet bevetettem, nem jelzett sem gombát, sem bacit. A háziorvos nézett vizeletet, nem volt benne semmi.

10 hetes kismama vagyok, de rettegek a felszálló fertőzésektől.

Merjek használni egy Lactofeelt? Rá van írva, hogy lehet terhesen, azonban ha mégsincs bakteriális gond, félek, nehogy ártson.

Szerdán tudok leghamarabb vizeletet nézetni újra.

Szerintetek?



2019. okt. 27. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam, egyeztettem az orvossal, nyugodtan lehet.Megelőzésre is jó, doki azt mondta, hogy havonta egy kúrát nyuodtan meg lehet csinálni.
2019. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,meg a Gynoflort is én pl azt használtam orvosi javaslatra.Szintén minden hónapba egy kúra😊
2019. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Szerintem jobb lett. Illetve lehet én nyugodtam meg :) Hétvégén sokat pisiltem nyilvános helyen, undorodom az ilyen wc-ktől, be is szoktam magamnak beszélni, hogy lesz valami baj.
2019. okt. 28. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szuper,jó lesz segíteni fog.Jó babavárást!
2019. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okulásul, másoknak. Utána mentem az ügyeletre, mert csak nem javult a dolog. Kaptam Klion kúpont, az segített. A doki elmagyarázta, hogy a Lactofeel csak a kezelés utánra jó, kis ph meg hüvelyflóra helyreállító, semmi csodát nem csinál.
2019. nov. 15. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!