Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lactofeel hüvelygélt használt...

Lactofeel hüvelygélt használt valaki? Hatásos?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok, ma voltam orvosnál,és eemlítettem neki, hogy sok vizes folyásom van. Megvizsgált, azt mondta, hogy nem kóros, de azért kezeljük, és mondta, hogy vegyem meg ezt a gélt. Most mind a 7 tubust el kell használni? Mert közben szólt az asszisztens, és elkevert egy papíromat, és azt kereste, úgyhogy nem is mondott mást erről a gélről.
2015. febr. 11. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én használtam es hatasos volt. Mindet el kell használni.
2015. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked.is vizes folyásod volt?
2015. febr. 11. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mind a 7 db-ot használd el és kezelés alatt nincs szex,mert akkor semmit sem ér!! Nekem is hatásos volt, nekem gyulladásra javasolták,emellett pedig bővebb,szúrós szagú folyásom volt.
2015. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!