Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen II-III fokban...

30 hetesen II-III fokban érett méhlepény, kevés magzatvízzel. 2 hét múlva kontroll. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 10:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Korai szülésre.
2020. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Igen valószínű be fog indulni hamarabb, pihenj sokat, ne emelj nehezet.
2020. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Derjaderja ***** válasza:

Elöregedett a lepény. Vsz szorosan követik a magzati keringést és súlygyarapodast, akár be is fektetnek.

Ha lehet, kihúzzák a 37.hétig, de ha nem, akkor befogják fejezni a terhességet (kis magzati súlynàl császárral), akár koraszülés árán is.

2020. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Valószínű vagy hamarabb fogsz szülni, vagy befektetnek és szoros kontroll alatt tartanak. Ha úgy látják jónak nyilván fognak tüdőérlelőt is adni. Minden attól l függ, hogy fog fejlődni a baba és mennyi lesz a magzatviz, milyen lesz a kzs keringése stb.
2020. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt csak picit később. Befektettek, 2 héttel hamarabb jött a kicsi indították a szülést, császár lett végül.
2020. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Tudoerlelot kapsz, figyelik h érdemben gyarapodik e a baba, ha nem, akkor jobb kint neki még koraszülöttként is. Lehet tudni most kb mekkora a súlya?
2020. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1500 gramm 42cm a becsült súlya

2020. aug. 15. 07:29
 8/39 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veletek? Hasonló a szituáció nalunk, G ii-iii, 31 hét, de a baba csak 29 hetes, 1500 gramm körül. :(
2020. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Szia! 34+3 vagyok, 2010 gramm a baba becsült súlya. 32 hetesnek felel meg. Hetente megyek ultrahangra, hogy ellenőrizzük fejlődik e, jó e az áramlás. Ja és egy hétre befektettek a kórházba, de már itthon vagyok:) Kaptam tüdőérlelőt
2020. szept. 9. 07:19
 10/39 anonim ***** válasza:

Köszi a választ!

Én már 4 hete kaptam tudoerlelot megrovidult mehnyak miatt, igy csak akkor adnak már, ha beindulna konkretan a szules. A mehnyak szerencsere nem rövidült tovabb, tökre megorultunk neki, erre kozli a doki, hogy mehlepennyel viszont ez van, meg pici a baba.

Multkor idegeskedtunk a koraszules miatt, most meg a pici baba miatt. Remelem minden ok lesz veletek is, meg velunk is, irsz majd, ha van valami fejlemeny? :)

2020. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!