Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen II. fokban érett...

29 hetesen II. fokban érett méhlepény. Az átlagosnál picit kevesebb magzatvíz. Kihúzhatom a végéig?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka?
2017. márc. 31. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
A magzatvíz azért kevesebb mert nem iszol elég folyadékot.Napi 2-3 l legyen meg!A babára is veszélyes a nem elegendő magzatvíz!A másikról nem tudok véleményt mondani sajnos!
2017. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. héten volt ez. Kevesebb magzatvíz, II.-III. fokban érett lepény. 40. hétre szültem indítással. Amugy attól nem kell megijedni, ha éppen picit kevesebb volt a magzatvíz, az mindig cserélődik, lehet, hogy pont olyan periódusban ultrahangoztak, amikor még nem termelődött annyi, amennyi átlagosan lenni szokott. Akkor lenne baj, ha jóval kevesebb lenne. Illetve nekem azért indítottak a 40. héten, mert kevés volt a magzatvíz, annak az volt az oka, hogy a lepényem már nagyon meszes volt, és emiatt nem termelődött elég. Szóval ne félj, simán kihúzod a végéig.
2017. ápr. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A méhlepény rendben van így.

A magzatvíz mennyiséget érdemes ellenőrizni. Nekem 36+3 hetesen volt császár extra kevés magzatvíz miatt. Olyankor már a magzatvíz főleg a baba vizeletebol áll. Az én babámnak elzáródott a húgycsöve, így nem ürült a vizelet.

Ennek más jele is volt a kevés magzatvízen kívül, megnagyobbodott húgyhólyag, tág vesemedencék.

Nem ijesztgetni akarlak, mert ezeket az orvosod nyilván észre fogja venni uh-n, csak jelzem, ilyen is van. Persze, ahhoz, hogy észrevegye, gyakoribb uh kell, mint a protokoll szerinti. Ha nekem csak annyi uh lett volna, amennyi a protokoll szerint kell, a babám nem született volna meg élve.

2017. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4D, 5D ultrahang. Nehol elegge huzos az ara, de ott kerhetsz teljes vizsgalatot. Egyszer megeri elmenni. Utolag en banom, hogy nem mentem, akkor ott kiderult volna az, amit az orvosom nem vett eszre ot heten keresztul. Ennek kovetkezteben 37 heten eletmento csaszar. 37 hetben 32 hetesnek felelt meg a babam, kevesebb magzatviz, magas vernyomas es akkorak voltak a labaim, mint egy elefantnak. Szerencsere mindezek ellenere 2210grammal es 47centivel egeszsegesen jott a vilagra. :)
2017. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!