Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszatérő barna folyás mitől...

Visszatérő barna folyás mitől lehet terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Semmi előjele nincs, kb hetente tér vissza már negyedik alkalommal. Jelenleg a 20. hétben vagyok. Orvos mindig látott, egy hetet kórházban is voltam. Kenet tenyésztés negatív, mindent rendben találnak. Volt már valakinek hasonló?
2020. aug. 15. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ha az orvos nem tudja megmondani, szerinted van itt, aki okosabb?
2020. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rejtett vérzés-2 teljes nap fekvés.
2020. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Szövegértés nem nagyon megy úgy látom. A kérdés az volt, hogy volt-e valakinek hasonló. Tudod milyen rossz érzés az mikor nem tudod mi baja a babádnak vagy neked? Úgyhogy engedd meg hogy gyujtsem a hasonló eseteket, hátha közelebb kerülök a megoldáshoz...
2020. aug. 15. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, sajnos méhlepény leválás lett, a 28. héten kellett császárral befejezni a terhességet.
2020. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Nálam, az elején történt hasonló.

A hüvelyfalamon, kialakult (valamiért) egy nagyon érzékeny terület.

A tenyésztés, nálam sem mutatott semmit.

Az első 2 trimeszterben, kb. 10 alkalommal fordult elő összesen.

Nálam is nagy volt a pánik mindig.

Nagyobb megerőltetésre, vagy egy sima méhszáj vizsgálat után, hosszabb lépcsőzés (kórház 3. emelet), barnáztam.


Nekem, ezzel magyarázták.


A babának, semmi baja sem lett. Egészséges, lassan 2 éves.


Remélem, nálad sincs baj! Jó egészséget nektek!

2020. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt én kaptam progeszteron tabit a 14. Hétig meg sok magnéziumot kellett szedjek és kímélni magam ne h lepény levalas legyen vagy ilyesmi.

Szerencsére nem lett baj pedig én a 20.hettol sokszor erősen gorcsoltem is. De már itt fekszik mellettem a kis drágám.

Könnyű mondani de ne aggódj az is sokat segít. Kívánom a legjobbakat és sok boldogságot egészséget nektek :)

2020. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bízom a legjobbakban! ;)
2020. aug. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!