Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Részleges (kb 10%-os) lepényle...

Részleges (kb 10%-os) lepényleválása volt valakinek? Mi lett Veletek a terhesség további részében? Visszatért? Nyomtalanul eltűnt/elmúlt?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok és ma egyszercsak elöntött a vér. Rohantunk a kórházba, ahol UH-gal állapították meg. Lepény jó helyen, baba jól van, méhszák zárt. 1 hétig feküdni kell, jövő héten újra UH. Van egy 17 hónapos a kislányom, azért jöttem el saját felelősségre. Kaptam Utrot, Rutascorbint. Azóta csak nagyon picit véreztem, ez jót jelent?!


Köszönöm Nektek!



#vérzés #terhesség #lepényleválás #részleges lepényleválás
2018. ápr. 10. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Senkinek nincsen tapasztalata😔?
2018. ápr. 11. 19:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemelyes nincs...de kozeli rokonsagba volt. Nem tudom hany szazalekos levalas volt. O is ezeket kapta bar ot bennt tartottak amig teljesen elmult a verzes ...nemtudom meddig de nem sokaig volt bennt. Aztan otthon is fekudnie kellett. Nem emelhetett nem hajolgathatott stb. De a tovabbiakvan minden rendben volt.
2018. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Kedd óta egyáltalán nem vérzek. Szerdan és tegnap sárgás folyásom volt, ma meg már semmi extra. Hétfőn megyekUH-ra, nagyon reménykedem!
2018. ápr. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!