Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Részletek lenn.

Mit tegyek? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
39 éves vagyok, 7 hónapos terhes, első gyerek. Teljesen egészséges vagyok én is, és a baba is. Annyi, hogy császáros leszek. Viszont lelkileg nagyon bánt az, hogy az életkorom miatt megjegyzéseket tesznek, hogy miért vártam eddig, hülye vagyok, stb. Nem volt rá lehetőség, hogy hamarabb legyen gyerekem sajnos. Miért kell bántani, amikor a legszebb időszakot kéne élnünk? Mit csináljak szerintetek?
2020. aug. 16. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szard le azokat akik beszólogatnak
2020. aug. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellene ilyesmivel foglalkoznod! Eleve nehezen tudom elképzelni, hogy ott vagy valakivel szemben nagy pocakkal, és megjegyzéseket tenne az arcodba, ha meg a hátad mögött teszi, azt a jóakaróidnak nem kellene neked tovább adnia.
2020. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Pottyantsd le magasról őket. Biztos irigyek, vagy csak nincs jobb dolguk az eletukben minthogy masokat bantsanak. Es nem vagy elkesve szerintem:) Elvezd a várandósságot, utanna pedig majd nagyon jó babázast kívánok neked:)
2020. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is 39 vagyok, nekem 2. baba, heteken belül szülök, de senki nem tesz megjegyzést, mindenki csak gratulál. Ne foglalkozz buta emberekkel.
2020. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
39 évesen azon sírsz, mit gondol más?
2020. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Én se értem ezt. Most mit kell velük foglalkozni?


Az emberek zömének nincs pozitív véleménye ebben a korban a gyerekvállalásról. És?? Ez az ő dolguk, a terhesség meg a tiéd.

2020. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban elég gyakran szülnek a nők 40 körül. Nincs ebben semmi furcs. Ne foglalkozz velük. Boldog baba várást!
2020. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem gáz hogy 58! évesen fogsz ott állni a gyereked ballagásán
2020. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!