Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek ilyenkor? (reszletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ilyenkor? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
3 honapja vagyok egyutt a baratnommel, ugy erzem eletem vegeig tudom szeretni. Nagyon faj, ha mar 2-3 napig nem lathatom. En (16F) nagyon erzekeny tipus vagyok. O mindig azt mondogatja, hogy ne szomokodjunk oruljunk amikor egyutt lehetunk mert meg nagyon sok idonk lesz egymasra. Mit tegyek hogy ne legyek ennyire belebetegedve ha nem lathatom?

2015. okt. 10. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
foglald el magad nem jó ha tulságosan rátelepedsz a csajra nagyon nem jó vannak olyananok akiknek a kapcsolatuk megy tönkre emiatt
2015. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbálj meg keresni valami hobbit vagy járj el szórakozni (nem a drogra meg a piàra értettem) hanem pl.járj focimeccsekre vagy nem tudom. Találd fel magad. Remélem segítettem... :)
2015. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. es rahibaztatok pont ez az,hogy nincs nagyon olyan hobbim amivel tenyleg el tudnam magam foglalni
2015. okt. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!