Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok jó...

32 hetes terhes vagyok jó ideje dagad a lábam és a kezem,az orvosom tud róla többi lent??

Figyelt kérdés
A vérnyomásom rendben,vér és vizelet rendben,eddig csak a bokám de most már a lábfejem is,ha megnyomom helyenként ott marad az újjam nyoma,szedek rá gyógyszert gyógynövényekből amit az orvosnőm irt ki,reggelre kicsit lejebb megy vagy hja pihenek és felpolcolom kicsit javul a helyzet,volt más is így??

2020. aug. 16. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kb ennyi idős terhesen kezdett nekem is. A végéig így volt. A lábaim, mint 2 lufi. Akármit csináltam, semmi nem segített. Akkor is hőség volt. 37-es lábamon 39-es papucsot hordtam. Szülés után nem sokkal konkrétan rácsodálkoztam, hogy jééé, ilyen vékony volt a bokám korábban XD

Nekem se volt semmi egyéb tünetem, vérnyomás, vizelet rendben. Csak a brutális vizesedés.

Szóval lehet, hogy neked is meg kell barátkozni a gondolattal, hogy ez már így marad a következő 8 hétre. Vagyis inkább még rosszabb lesz

2020. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Eddig mindig az volt a gond h a lábbelik hossza jó volt de mivel vékony volt a lábam a szélességgel mindig baj volt,most meg nemis találok a lábamra valót ami kényelmes lenne

2020. aug. 16. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így. Ha a vérnyomás, vizelet rendben akkor semmi gond. Kellemetlen ugyan, de bajt nem okoz.
2020. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A meleg ront a helyzeten. Igyál sok vizet, csökkentsd a sót. Mérd a vérnyomásod. Én is ettől szenvedek. Nekem a kismamamasszázs segített.
2020. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sok vizet iszom, és dinnyèt is elég sokat eszem vízhajtó hatásu és még nagyon finom is😊
2020. aug. 17. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!