Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki szinte körülöttem...

Mindenki szinte körülöttem azt mondja hogy milyen kicsi a pocim el sem hiszik hogy 32hetes kismama vagyok miért?

Figyelt kérdés
A dokimat épp a 32 hetes uh.n kérdeztem erről hogy miért ilyen kicsi pedig már 2. Terhességem állítólag beljebb fekszik ér első fali méhlepény miatt is. 1700gr.körüli na de azt mondta az asszisztens hogy megkell azt szülni is 48 kg kezdtem 63 vok.
2020. jún. 22. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyikünknek ekkora másikunknak akkora. Én 29 hetes vagyok, nekem meg mindenki elhűl, mikor meghallja mennyi van még hátra, mert igen nagy a hasam. Nekem is 2. gyerek, de hátsó fali lepény és 28 hetesen 1300 grammnak becsülték, szóval nem kicsi (az első gyerekem is majdnem 4 kilóval született)és én magam sem vagyok vékony. A lényeg, hogy egészségesek legyenek a babák :)
2020. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, nekem is irto pici volt, a doki meg a szülésznő szerint akkors volt 40 hetesen, mint masnak 20 hetesen.

Most 20 hetes vagyok, de siman le tudom még tagadni, akkora, mintha picit fel lennék puffadva.

En szemely szerint nem banom, elso terhessegnel meg zavart a sok beszologatas, de a 24. hettol elengedten es oszinten tudtam rajtuk mosolyogni.

2020. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy 3500 grammos babam született először, most is teljesen megfelelo meretu
2020. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy a doki is azt mondta amig odabent meg van a xy súly addig nincs gáz... 😁 Jó babavár@st kivánok
2020. jún. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!