Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagymellű kismamák, találtatok...

Nagymellű kismamák, találtatok valahol igazán jól tartó sport vagy merevítő nélküli melltartót?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy mellem van, 85F-G, és sajnos a sok fogyás-vízás, plusz a nagy súlya miatt már nem állnak túl szépen. 28 hetes terhes vagyok, és ülve a melltartóm merevítője kezdi nyomni a hasam. Hol lehetne olyan merevítő nélküli melltartót kapni, ami úgy tart, mint egy merevítős? Köszi a válaszokat.
2020. aug. 17. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós melltartó?
2020. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Astratexről rendeltem, nagyon jók
2020. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sima kínaisat vettem. Pamutot. Nagyon kényelmes egyébként.
2020. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ragaszkodsz szoptatós melltartóhoz...

Én nem vagyok kismama, de nagyon nehezen kapok magamra. Én a bonprixtől rendeltem ezt a fajtát, nagyon bevált. Kényelmes is, jól is tart. És a mérettáblázatuk is korrekt.


[link]


Mondjuk most pont a méretedben nincs, de más fazonok közt érdemes lehet körbenézni. Vagy a mérettáblázatot, lehet, neked a 90/E is jó lehet ebből.

2020. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem szoptatós még, sima kellene. De a későbbre jöhet szoptatósra is tipp. :) de az már lehet merevítős is.
2020. aug. 17. 13:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is a kínaiba vettem pamut merevítő nélküli sportmelltartót, és a szivacsot kiszedtem belőle. Nagyon kényelmes, nem nyom, nem szorít.
2020. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bonprix-en van nagyobb méret.


Nekem pl H&m 100as rám se jött, Bonprix 100as meg simán jó


Igaz, csak rendelni tudsz, de elég jó áron van, naponta mostam és hónapok után is jó állapotban van

2020. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bonprixet néztem sokszor már, csak pont ez a baj, hogy nem tudom felpróbálni, és mindenképp olyat szeretnék, ami ekkora melleket normálisan tud tartani, mint egy sima melltartó. Olyat nem szeretnék, amivel nagyi melleim vannak, vagy a hasamon kell tartani őket. 😂😂
2020. aug. 17. 15:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a bonprixes melltartók pocsék minőségűek. Nem is tartanak, nem is tartósak.
2020. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Bonprix szar

H und m jó

2020. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!