Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merevítős vagy merevítő...

Merevítős vagy merevítő nélküli melltartó a jó terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy megnyúljanak a melleim,szerintetek milyen melltartót viseljek?
2011. nov. 25. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Merevítő nélkülit ajánlanám. Bár én egyszerűen nem bírom elviselni egy pár hete. Csak ha megyek valahova akkor veszem fel.
2011. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sportmelltartót viselj, ami alulról támaszt.
2011. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Merevítő nélkülit ajánlom én is. Lehet kapni kismama melltartókat, én is olyanokat vettem, kényelmesek.
2011. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:

Én csak merevítősben érzem jól magam... így én azt hordok, még most is. Szoptatásnál bajban leszek :(


38 hkm

2011. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak kényelmes legyen. Ha neked a merevítős jó, találsz abból is kényelmeset. Nekem se volt ezzel gondom. Egyszer jobban, máskor kevésbé feszül a melled. Én olyankor váltogattam, ahogy kényelmesebb volt, merevítőst, vagy anélkülit (a sportot utálom).
2011. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a terhesség elején valószínűleg így is, úgy is megőrülsz, szóval ki fogod tapasztalni.

én merevítőset hordok, mert az van itthon, még nem kellett vennem másikat, és ez is jól tart, mert jó minőségű, széles pántos, kifejezetten nagy mellekre való!

szerintem csak a divatmelltartókat kell elfelejteni.

2011. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
amelyik kényelmes (amióta elment a tejem,és eredeti állapotában van, semmit nem változott)
2011. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!