Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 év járás után teherbe esni?...

1 év járás után teherbe esni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lányomról lenne szó. 1-1,5 évvel ezelőtt összejött egy férfival. Kicsit több mint fél éve együtt is élnek. A lányom teherbe esett, nagy most az öröm. Én örülök a boldogságuknak, a férfit is kedvelem. Viszont van bennem egy kis anyai aggódás hogy nem korai e még ez. Nem éreztetem ezt vele/velük. Tudom hogy nem szólhatok bele és nem is fogok hiszen felnőttek már.

Ti hogy éreznétek? Szerintetek van okom aggódni?


A lányom 24 éves

A férfi 27 éves


Köszönöm a segítő válaszokat!



2020. aug. 19. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy mikor történik, én pl a 3. napon estem teherbe, minden jól alakult, van akinek meg tizenév után is marha nagy hiba volt teherbe esni
2020. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

1,5 év együttélés után estem teherbe, 8 hónap próbálkozás után.


Azóta is minden a legnagyobb rendben.


Az idő semmire sem garancia

2020. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen fiatalon igenis felelotlenseg! Gondolom valamelyik szulo nyakara szul. Arrol nem is beszelve hogy ha el is vegzett egy foiskolat munkatapasztalat az nuku. Az is gyanus hogy ilyen hamar beszuli magat mas csaladba. Gondolom nem csoro a kedves parja. Meg nagy a rozsaszin kod is, jobban osszeszokott parokat is megvisel/tonkretesz a gyerekneveles. En a helyedben aggodnek.
2020. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
13-nak: 24 éves nem tini. En 21 évesen végeztem el a fosulit 24 éves koromra már 3 éve dolgoztam. (Ez ugye csed, GYED jogosultságot is jelent!!!) Te amúgy miről beszélsz? Most az egy dolog, hogy en 30 évesen szültem, mert akkorra éreztem, de 24 éves nem gyerek.
2020. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Sokat segítettetek! Remélem olyan boldogok lesznek együtt ők is mint amilyenek ti vagytok.


Kedves 13-as válaszoló!

Igaz hogy nincs saját házuk/lakásuk, de egy nagyon szép albérletben élnek Budapesten tehát nem a mi "nyakunkra szül". A párja rendes és jó állása van. A lányomnak is van szakmája: általános iskolában tanít. Igaz még csak most végzett, de nagyon szereti csinálni és imádja a gyerekeket. Szóval amit írtál az annyira nem helytálló és kicsit ellenségesnek is érzem.

2020. aug. 19. 21:12
 16/19 anonim ***** válasza:
15%

13-as vagyok

Tehat akkor tenyleg nincs munkatapasztalata. Igy a ferfi majd szepen eltarthatja. A terhesseg alatt fizetheti a gyerekkel jaro koltsegeket + a lanyoddal jaro koltsegeket + az alberletet. Munka latastol mikulasig, stressz, 0 alvas, veszekedesek amiket remeljuk ilyen rovid kapcsolattal a hatuk mogott tudnak kezeli. Szerintem eleg hamar meg fogja unni a srac. De ne legyen igazam.

2020. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy van olyan, hogy nagyon nagyon jó az összhang, és ez sokszor elég hamar kiderül. Mi 1 hónap után költöztünk össz a most már férjemmel 21 évesen.


A szerelmem, a legjobb barátom, a támaszom. Ritkán vitázunk, szerintem igazán komolyan még sose veszekedtünk. Kicsit össze is vagyunk nőve, ha ciki ha nem. Még dolgoztunk is együtt 3 évet úgy hogy ebből 2 évben a felettesem volt, aztán engem is előléptettek, de ott se volt konfliktus.


Nem az, nem tökéletes egyikünk se, de nagyon jól tolerálhatóak a hibáink, már-már kiegészítik egymást.


Ha anyagilag úgy állunk, már jóóval hamarabb lett volna babánk.


Ha ők is hasonlók, akkor nem lesz semmi baj.

2020. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szuper, gratulalok nekik❤️.
2020. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Anyuka nagyon jo kismama és anya lesz lesz a lányod. Nem kora 1 lánynak se teherbe esni huszonévesen huszonévesé vei elején,nem korai teherbe esni párkapcsoaltba fél év 1 év kapcsolatkor
2021. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!