Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez haskeményedés lenne?

Ez haskeményedés lenne?

Figyelt kérdés
Eddig biztos voltam benne, hogy igen, de olvasgattam netem és elbizonytalanodtam. Álltalában este vettem észre a keményedést, volt hogy szúró fájdalom is társult hozzá. Ilyenkor az egész pocakom kemény, de viszont ha lefekszem akkor nem az. 12hetes vagyok, ma voltam dokinál aki kiírt betegszabira, de nemtudom hogy fogok én anyagilag kijönni ilyen kevés pénzből, ezért gondolkodtam, hogy vállalok könnyebb munkát, de viszont, ha a munka miatt keményedek nincs értelme kockáztatni. Lássátok el jó tanácsokkal. Üdv egy kétségbeesett kismama. 9kor

2020. aug. 19. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a 9kor nemtudom hogyan került a végére
2020. aug. 19. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, hasonló helyzetben voltam mint te. Visszamemtem dolgozni a 12 hetes genetikai uh után. Több a pénz, mint a táppénz. Egy hétig bírtam az ingazas, házi munka, otthon 2 gyerek. A klinikán be akartak fektetni. Az még kevesebb pénz. Így újra kiirattam magam, mert a baba fontosabb, mint a munka.

Probalhatsz könnyebb munkát, de nem biztos, hogy menni fog. Nálunk bizony a férjem teszi oda magát anyagilag. Ki más, ha nem ő?

2020. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is a férjem, de én mindig is dolgoztam meg szeretek is, itthon is unalmas mindig, nekem nincsennek gyerekeim ő lesz az első.
2020. aug. 20. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, én is dolgoztam, imádom a munkám. De a baba az első és bizony míg odabent van, magadra kell figyelned.

Értem, h otthon unalmas, de inkább ez, mint egy vetélés vagy koraszülés.

Engem bár lefoglalnak a gyerekek, de mivel mindent elajándékoztam, mert nem akartam több gyereket, így mindent újra be kell szerezni. Plusz felújításban vagyunk. Plusz nekem a mostani terhes gondozás sokkal több elfoglaltságot ad, mint 12 éve.

2020. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!