Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség ? Bővebben...

Sacko91 kérdése:

Lehet terhesség ? Bővebben lent ...

Figyelt kérdés
A legutolsó menstruációm júli .05 -én volt ami normális lefolyásban 4 napig tartott . Általában 31-32 napos ciklusaim szoktak lenni plusz-mínusz 1 nap .Már 15 napja késik így kb ciklusom 46-47.napján tartok (ilyen sosem volt) Az aktuális nap előtt volt egy nagyon minimális épp hogy észrevehető barna pötty majd az adott napon volt egy minimális pecsételésem azóta semmi ... Tesztet kb a kimaradt menszi 5. Napján csináltam ami negatív lett igaz napközben . Azóta nem csináltam mert úgy voltam vele hátha jött egy ilyen alkalom ami sok nőnél előfordul hogy megbolondult a szervezet és picit várat magára a havi vérzés . Ám tünetben annyit érzek hogy feszül a hasam olykor megfog jönni érzés van és rohanok a mosdóba de hál' Istennek eddig semmi meg minimális cici növekedés :-) Jelenleg külföldön tartózkodom ezért nem lőttem még el tesztet majd a következő héten mikor otthon tartózkodom . Csak már kattog az agyam hogy vajon tényleg összejött egy baba vagy nem és mielőtt becsavarodnék :-D Arra lennek kíváncsi hogy nektek (főleg aki már azóta anyuka lett ) mik voltak azok a jelek amiből tudtátok hogy terhesek vagytok vagy esetleg a teszt mikor mutatta ki hogy lakik a pociban valaki? :-)
2020. aug. 21. 08:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nekem alapbol sem volt ritka a keses,sot tavaly 2 honap is kimaradt,ezert nem lepodtem meg,mikor kesett. Marcius 9.en volt utoljara rendes mensim,aztan aprilis 14 es 15 estejen egy minimalis ver,de csak papiron illetve tisztasagi beteten egy picike. Vegig pms tuneteim voltak,apro gorcsok a petefeszkemnel,puffadas,mellfajdalom. Aztan majus elejen/aprilis vegen elkezdtem hanyni,de nagyon,egesz nap. Nem gondoltam babara (rendszertelen mensi miatt),hanem arra,hogy osszeszedtem valamilyen hanyos virust. Aztan majus 7.en csinaltam egy tesztet,ami fel pillanat alatt nagyon pozitiv lett😅. Szerintem neked is lehet babo.😊
2020. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Nekem az első olyan tüneteim amiket semmiképpen sem tudtam pms tünetnek hinni a durva álmosság volt. Ha a fenekem letettem valahová 2 percen belül aludtam. 😅 Az esti puffadás, hatalmas volt a hasam, és a mellfájdalom. Nekem oldalról fájtak nagyon. Volt még pár tünet, de azok minden hónapban voltak mensi előtt. Szurkolok neked, írj majd, ha teszteltél. 21 hkm
2020. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
15 nap után már a tesztnek a nap bármelyik szakaszában ki kell mutatnia a terhességet. Nekem menstruáció előtt 4 nappal mutatta ki először, rá 2-3 hétre már nagyon rosszul voltam, mindent kihánytam, még a vizet is, szó szerint kólán és pizzán éltem. Szóval nálam nem volt nehéz rájönni, hogy terhes vagyok
2020. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök hozzászólását :-) Nekem is főleg késő délután ,este felé szokott nagyon puffadni az alhasam ami olykor kellemetlen mert tréning nadrág amit általán hordok és puffadáskor olyan mint ha egy kisebb sárgadinnyét dugtam volna el😂

Amit még így kihagytam a tüneteket illetően az pl hangulat ingadozás pl elmúlt 2 napomat végigsírtam ,az előtt mélydepresszió majd teljes harmónia öröm fogott el ...néha még magamtól is megijedek 😅 Másrészt meg az elmúlt napokban végigásítozom az egész napot menni sem állni nem esik jól ... párom is megjegyezte hogy olyan vagyok mint az alvajárók 😂😂

Ja és azonfelül ,tudom-tudom nem szabad meg sokan kiakadnak ha az önvizsgálat kerül előtérbe de tegnap megtappogattam és a méhszájam a megszokottnál keményebb 🙄

Köszönöm a drukkot és mindenképp írok ha megvan a teszt 😊

2020. aug. 21. 12:40
 5/38 A kérdező kommentje:
Utolsó... egyenlőre nálam csak annyi hogy reggel ha nem eszem akkor hányinger majd szédülés fog el ,ami nálam nem volt jellemző mivel sosem voltam kimondottan reggeliző típus ...
2020. aug. 21. 12:44
 6/38 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok az is lehet egy jel, hát meglátod mi lesz a teszt eredménye. Mindenesetre várjuk majd a választ:) megy a drukk
2020. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2020. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hasonló kételyeim voltak/vannak Nekem is.Tipikus tüneteim voltak,de a tesztek negatívak..Július 19-én volt az utolsó menzeszem első napja (általában 5-6 napos)..30 naposak a ciklusaim,bár az utóbbi hónapokban az allergia gyógyszer miatt néha ingadozik..08.02-án voltunk együtt párommal (pé a 14.-15. nap körül),1 hétre rá erős alhasi fájdalmaim voltak,émelyegtem,szédültem, fájtak a melleim és a derekam..szoktak lenni pms tüneteim,de nem ennyi és nem ilyen erősek..és a szagok..némelyik úgy felerősödött,hogy alig bírtam elviselni.Aztán a köv. mensi előtt 1 nappal a tünetek elmúltak,08.18-án megjött,igaz,rövidebb ideig tartott (4 nap) és gyengébb is volt,mint máskor..persze ismerősöktől hall mindent az ember,így bíztattak,hogy még lehet baba a dologban....08.22-i reggeli teszt ismét negatív..Alhasi fájdalom és derékfájdalom újra elkezdődött,úgyhogy a héten irány a doki..Nagyon sok minden lehet az oka a tüneteknek és a menzesz kimaradásának/csúszásának,de jobb ezeknek utána járni..Főleg,mert ahány ismerős,annyi verzió és találgatás..edzés miatt van a fájdalom,nő ill. hormonális eredetű betegség,gyomor eredetű,de lehet pszichés is..Hallottam olyat is,hogy valaki annyira akar/nem akar babát,hogy beképzeli a tüneteket. Minden esetre,a saját példámból kiindulva,azt tanácsolom Neked is,hogy amint módodban áll,vizsgáltasd ki a rendszertelen ciklusodat..

2020. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Voltak de nagyon enyhe elenyésző görcseim de csak az esedékes napján illetve rá következő 1 hét múltán azóta igazából csend van ami a görcsöket illeti ... Tünetekben reggeli hányinger addig a pontig még nem eszem valamit ami általában valami sós étel édességre rá sem tudok nézni ilyenkor . Melleim feszesebbek ,nagyobbak és picit érzékenyebb a bimbóm néha oldalt érzek ilyen szúró feszülő ( pontosan nem tudom ezt megfogalmazni milyen is ) érzést. A fáradékonyság az még mindég kísér :-) Én igazából nem akartam/akarom görcsösen a babát úgy voltunk/vagyunk vele hogy amikor jönni akar akkor jön. Stresszes életem nincs igazából manapság ha volt is néhány évvel ezelőtt hogy olyan szinten voltam hogy 1 hónap alatt drasztikusan lefogytam az idegbe akkor sem késett 3 napnál többet ,ezért is tartom furának hogy még nem jött meg a mai napig sem és most tartok a 18. Napon ami a késést illeti ... Tesztet kedd reggel csinálok és bármi is lesz az eredmény természtesen megyek orvoshoz .
2020. aug. 23. 12:55
 10/38 A kérdező kommentje:
Ja és voltam nemrégiben kivizsgáláson ahol volt kenet vétel ill. vérvizsgálat is mindent rendben találtak.Mert immáron 6 éve nem sikerült a baba így kivizsgáltattam magam hátha velem van gond de minden rendben volt :-)
2020. aug. 23. 12:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!