Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éltétek meg az első...

Hogy éltétek meg az első ultrahangot, hogy folyt le a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek 7+0 hetesen az első igazi ultrahangra, bár két hete már voltam barnázás miatt (kaptam rá akkor progeszteront).


Öszintén szólva nem várom nagy örömmel, kicsit aggódom, mert semmiféle terhestünetem nincs így 6+2 naposan és volt ketszer is barnázásom, valahogy az van bennem, hogy nen lesz szivhang. Tudom, hogy hülyeség ezen parázni előre, talán azért maradt meg bennem ennyire, mert egy barátnőm is így járt.... :/


Nálatok hogy folyt le a vizsgálat? Hüvelyi vagy hasi UH volt? Már a szonográfus szólt, ha baj volt? Stresszeltetek előtte vagy inkább vártátok?



2020. aug. 22. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 8,4 naposan mentem.Nagyon paráztam, mert az előző terhességem elhalt.

Hüvelyi Uh volt.

2020. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy izgultam, tünetem nem volt, csak a pozitív teszt. 6+4 voltam azt hiszem és már volt szív hang. Rá másfél hétre kezdődtek a rosszullétek, meg a savasodás. Hüvelyi uh volt. Mivel semmi befolyásod nincs rá, ezért próbálj meg megnyugodni, tudom mennyire nehéz, de muszáj elfogadni, hogy ez a természet dolga és nem tőled függ. Reméljük minden rendben lesz
2020. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is 7+0 hetesen voltam az első Uh-n, nagyon izgultam az első terhességem sajnos vetéléssel végződött. Hüvelyi Uh volt. Én egészen a 12. hetes Uh-ig mindig nagyon féltem és stresszeltem, az előző baba akkor halt el. De azóta minden rendben, 26 hetes vagyok. Remélem rendben lesz veled is minden!:)
2020. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
A méhen belüli elhalások szinte majd mindegyike 9-10 hetesen következik be.
2020. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem izgultam egyik uh előtt sem, hüvelyit nekem soha nem csináltak. Semmi extra nem volt
2020. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

7+0 voltam én is, négy év próbálkozás után az első pozitív teszt volt, elgondolhatod hogy mennyire izgultam. Apuka végigülte velem az egy órát a váróban, megcsúszott a doki az időpontokkal. Vagy háromszor voltam wcn, amíg vártunk végig mondogattam magamban hogy minden rendben lesz. Annyira izgultam, gyomorgörcsöm is volt, ő is örlődött magában, nem is nagyon szóltunk egymáshoz. Majd egyedül mentem be. Hüvelyi uh volt, meg rakszűréshez kenetvétel. Ahogy meghallottam a szívhangot, és a doki mutogatta hogy hol mit lát, elsírtam magam. Sírva jöttem ki egy képpel a kezemben. Apuka szegényke nem is tudta hirtelen hogy mit gondoljon, amíg a kezébe ne nyomtam.

Minden rendben lesz, csak pozitívan!

2020. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem izgultam, nem stresszeltem.

Szol ha nem okes, bar nem sokat fog meg latni.

Felesleges izgulni

Az elhalas majd kesobb lehet gond.

2020. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon izgultam, első baba és valamiért nem tudtam elhinni, hogy a pozitív tesztek igazat mondanak, mert semmi tünetek nem volt. 7+1 hetes voltam. Doki azt mondta megpróbálja hasi uh-al, hátha már lát valamit. Meg is találta, volt szívhang is. Ennyi volt, kaptam egy képet, mehettem haza 😊

Azóta 15+2 hetes vagyok, amennyire izgultam az elsőnél, most úgy várom mindig a következőt, hogy végre láthassam, hogy minden rendben vele 😄

2020. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk első baba, mivel több hetet vártam az időpontra ezért 10+5 hetesen voltam az első UH-on, de még a menzesz elmaradása és két pozitív teszt után is bizonytalan voltam, hogy van e valami, de a kis picúr már nagyobb volt mint gondoltam. Amúgy hasi UH volt, de csak amiatt izgultam hogy továbbítsam a hírt páromnak. Remélem nálad sincs gond.
2020. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mikor mesz?
2020. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!