Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éltétek meg az első...

Hogy éltétek meg az első ultrahangot, hogy folyt le a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek 7+0 hetesen az első igazi ultrahangra, bár két hete már voltam barnázás miatt (kaptam rá akkor progeszteront).


Öszintén szólva nem várom nagy örömmel, kicsit aggódom, mert semmiféle terhestünetem nincs így 6+2 naposan és volt ketszer is barnázásom, valahogy az van bennem, hogy nen lesz szivhang. Tudom, hogy hülyeség ezen parázni előre, talán azért maradt meg bennem ennyire, mert egy barátnőm is így járt.... :/


Nálatok hogy folyt le a vizsgálat? Hüvelyi vagy hasi UH volt? Már a szonográfus szólt, ha baj volt? Stresszeltetek előtte vagy inkább vártátok?



2020. aug. 22. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon izgultam, féltem, rettegtem. Először betekintett, hogy nem e méhen kívüli. Majd mentünk hasira. Kb 10 mp múlva már hallottama szívdobogást. 6+2 hetes volt. Előző 2 terhességem hamar megszakadt. Tünetem nem volt 9 hétig ,de onnantól végig hánytam napi 20szor legalább. Infúzió 2 hetente tartott életben. De legalabb tudtam, hogy ott van és él és virul :) Ja és így sűrűn láthattam,hallhattam
2020. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En 8 hetesen voltam, sztk-s rendelésen így elsőre. Hasi ultrahang volt, hallhattam a szívhangját és az nagyon felemelő érzés volt életemben először.
2020. aug. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
A 8. héten mentem először eléggé be voltam stresszelve, nem tervezett baba volt és bevallom egy kicsit reménykedtem, hogy már nincs velem mert tünetem semmi nem volt. Elmondtam az orvosnak, hogy lett egy + tesztem, feltett pár kérdést, felfeküdtem a vizsgálószékbe és hüvelyi UH-n egyszer csak fülig érő mosollyal rámutatott egy bab alakú kis foltra a monitoron: “Itt a kisbabája!” Majd lefordultam a székből, a szívhangot nem is hallottam, teljesen leblokkoltam. Utána megírtuk a papírokat és elmondta, hogy mikorra várjuk a babát, nagyon fura érzés volt. A férjem kint várt, elujságoltam neki, hogy valóban buli van odabent és aznap megbeszéltük, hogy velünk marad a kislányunk. :)
2020. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ma voltam 7 hetesen, minden oké :)


A csajszi rátette az ultrahangot a hasamra ès már fel is kiáltott, hogy van itt egy élő embrió, mindent megmutogatott, meghallgathattuk a szívhangját, nagyon klassz érzés volt :)


Nem tudom, mi lehetett az oka, hogy kétszer is barnáztam, remélem, már nem fog előfordulni :)

2020. aug. 28. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!