Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akar mindig a hasamon...

Miért akar mindig a hasamon feküdni a macskam? 6 hónapos terhes vagyok már.

Figyelt kérdés
Mindig fel ugrik az ágyra és rafekszik a hasamra nagyon cuki. Addig ott fekszik meg fel nem kelek. Mostanában már éjszaka is rajtam aludna.

2020. aug. 22. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Mert melegebb. Mint a radiátor. A macskák állatok, nem tudnak többet, mint akármelyik állat. De a meleget szeretik. A többit te látod bele.
2020. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jó de már 4 éve velem van a cica és csak azóta csinálja mióta van hasam.
2020. aug. 22. 22:16
 3/22 anonim válasza:
26%

"Ahhoz, hogy rájöjj, vannak-e az otthonodban ártó, megtisztítatlan szellemi erők, figyeld meg a macskád viselkedését. Régen a házat is úgy rendezték be, hogy beengedtek a lakásba egy kutyát és egy macskát. Ahova a kutya feküdt, oda került az ágy, ahova a macska oda soha nem tettek ágyat, mert a macska mindig a negatív energiára fekszik, hogy azt semlegesítse."


Nálad valószínű nem emiatt, de az anyósom esetében biztos vagy benne, hogy ez az oka.

2020. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk is van cicánk, se terhességem előtt, se utána nem feküdt a pocakomra. De terhességem alatt le se lehetett szedni rólam. Szerintem érzi a hormonokat, vagy csak vigyázni akar a kismamára.
2020. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%

"vagy csak vigyázni akar a kismamára"


Macska. Érted. Macska. :'D

2020. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
5: fogalmad sincs mire képes egy igazán ragaszkodó macska. A miénk hozzánk ragaszkodik, megmentettük az életét. Állítom neked, hogy aki bántana, annak kikaparná a szemét. Macska. Érted. Macska. :)
2020. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
A 6os válaszolónak igaza van, a miénk is ragaszkodik nagyon, és nagyon sok mindenre képes, amire nem is gondolna az ember
2020. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
:D Persze, hogy ragaszkodik, tőled jön a kaja. Azt, hogy megmentetted az életét nem érti, mert egy macska, aki nem tudja, hogy mi az, hogy élet, halál, megmentés. Azt ismeri, hogy kaja, víz, meleg. Értem, hogy az ember szeretné azt hinni, hogy az állat több, de nem az. A macska az egy macska, akármit is tettél vagy nem tettél érte.
2020. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
8. Látszik, hogy nem értesz az állatokhoz, ne égesd magad tovább szerintem :)
2020. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Értek hozzájuk, van is több is. De nem áltatom magam, hogy a kutyám nem falkatag, a macska meg érzelmes és összeesküvés elméleteket sző a fejében a 6 hetes magzat védelmére. Azok, amik. Szeretnivaló élőlények. Az ember fejében derengő megható történetek csak a mi érzeleink kivetülései. Az égeti magát, aki szerint a macska érzi a magzatot vagy beszélget vele, vagy védelmezi a gazdáját, mert az erkölcsileg és fizikailag megvédelmezte évekkel korábban. Ez a ciki. Nem kicsit.
2020. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!