Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhesen mennyire...

6 hónapos terhesen mennyire okos döntés a "lagzi"?

Figyelt kérdés
Ősszel lesz az esküvőnk, szerencsére jól vagyok, néha van már csak hányingerem, de elég sok okos megjegyzést kapok,holott csak a szűk családdal és a barátokkal fogunk ünnepelni. Lesz zenész, aki szeretne táncolni tud majd,én nyilván óvatos leszek,de tényleg nem látom ezt olyan vészesnek...

2019. szept. 1. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Azt csináld, amit bírsz fizikailag. Sok boldogságot!
2019. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodtan🙂gratulálok és sok boldogságot. Gondolom alkoholt nem iszol, amúgy mi akadálya lenne...
2019. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem érzed rosszul magad, akkor táncolhatsz is és ihatsz egy-egy pohár bort is.
2019. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy rosszul, nyugodtan :) Nekem 34 hetesen volt, épp egy hónapra rá meglett a kislányunk. Jól éreztem magam, táncoltam is csak kicsit lassabban 😃 Gratulálok :)
2019. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha bírod táncolsz, ha nem, akkor bajosan mosolyogsz a torta fölött. Sok boldogságot.
2019. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne.

Igaz nekem csak 4 hónaposan volt, de konkrétan végigtáncoltam az éjszakát, egyszer vettem be magnéziumot, mert a lábaim.kezdtek görcsölgetni, de szerintem az nem terhesen is meglett volna hajnalra.

2019. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól vagy akkor miért ne. Én lázas beteg voltam az esküvőn nem terhes, mégis élveztem. És ezt senki sem látta előre ...szerintem most hat hos terhesen jobban vagyok, mint akkor betegen voltam, szóval a nem terhesség sem garancia semmire :D
2019. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen!
2019. szept. 1. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én 30 hetesen lenyomtam egy lagzit magassarkúban :D még táncoltam is, szóval hajrá :)
2019. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 24 hetesen volt az eskuvom. Nem csinalnam ujra. Elozo este a stressztol begorcsoltem. Kemenyedett rendszeres idokozonkent a hasam. Nem tudtam inni,tancolni,a buli helyett egy ágyon fekudtem. Videorol neztem vegig utolag. Marha jo volt
2019. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!