Árthat ez nekunk?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok es a parom bevasarolt vitaminokbol, terhes vitamin, d-vit. Magnezium, calcium vas meg ilyeneket de mindenbol a legolcsobbat. Ami nekem annyira nem tetszik. Ki tudja mibol van... szerintetek?

2020. aug. 23. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Inkább terhes vitamin kellene, abban minden benne van, ami szükséges és megbízható.
2020. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem 1 terhes vitamint vett?100 félét bekapkodni egyesével mennyivel jobb?

Amúgy ez a vitaminos dolog jó biznisz a gyógyszer ipar számára,ha nem vagy tisztában hogy melyik vitamint hogy, mivel érdemes kombinálni, szedni simán bekapkodsz egy csomót és szinte nem hasznosul semmi belőle.Pld D vitamin zsírban oldódó,kajálas közbe érdemes bevenni, a C vitamin segíti a vas felszívódását együtt érdemes bevenni és még így lehetne sorolni.Bajod elvileg nem lesz tőle,de kiegyensúlyozott egészséges táplálkozással többet segithetsz mint a művitaminokkal

2020. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem a fekete piacon vásárolt valamilyen bevizsgatlan készítményt, hanem patikában, akkor min aggódsz?
2020. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor eleg egy terhesvitamin es ugy etkezzek?
2020. aug. 23. 11:37
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, 1 terhes vitamin, plussz egészséges ételek.Boldog babavárást:)
2020. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A vitaminok, amiket hivatalos helyen (gyógyszertár, drogéria, szupermark) veszel, azon mindegyike normális minöségü, amivel esetleg lehet gond, az az interneten olyan forgalamzótól vásároltak, akik nem erre vannak szakosodva (internetes gyógyszertárak, drogéria oldalak ugyanolyanok, mint a szomszéd utcában!)
2020. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ignis Subdialis ***** válasza:
51%
Egy olyan terhesvitamin, amiben jó felszívódású vegyületek vannak és nincsenek benne olyanok, amik akadályozzák egymást a felszívódásban és van benne elég D- és K-vitamin. A vitaminok téged védenek elsősorban, mert a szervezeted mindenből a babát szolgálja ki először és ha nincs elég kettőtöknek, akkor a baba mindent megkap, de neked hiánytüneteid lehetnek.
2020. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Semmi bajod nem lesz a legolcsóbbtól sem. Azoknak általában nem olyan jó a felszivodasuk, vagy kevesebb bennük az ásványi anyag, ennyi. Vagy mire gondolsz? Hogy a drágában bio magnézium van az olcsóba meg arzént tesznek?

És igen, bőven elég egy gravida/elevit stb is. Amit pluszba kell szedni az a magnézium. És esetleg a vas, ha a verkeped majd azt mutatja.

2020. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Egy jobb minőségű terhesvitamin tényleg sokkal többet ér. Viszont a plusz 1-2 szem magnézium nem árthat. Nagyobb adagot viszont csak orvosi jóváhagyással szedj. Vasat én nem szedtem pluszban viszont második trimeszterre vérszegény lettem, azt is orvosi utasításra szedem, de amúgy nagyon megfogja a székletet. Igyál sok folyadékot, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Fogyassz sok tejterméket a kálcium miatt...jah és akár naponta vagy 2 naponta folsav is mehet bár a terhesvitaminban van valamennyi én azért szedtem. Ártani nem árt.
2020. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Egészséges, vegyes táplálkozás mellett a folsavon kívül kb. semmit sem kell pótolni, nincs kimutatható többlet hatása. Szóval mindegy hogy a legolcsóbbat vagy a legcsilivilibb szuperkismamavitamint eszed...
2020. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!