Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire árthat a babának, ha...

Mennyire árthat a babának, ha alig birok két hete enni a hányinger miatt?

Figyelt kérdés

Most léptem a 8.hétbe, de a 6. óta egész napos hányinger kínoz. Semmit nem kívánok, alig megy le valami a torkomon. Húst pl két hete nem tudtam enni. Ha leerőszakolom a torkomon akkor kihányom.

Aggódók a baba miatt, mert a két hét alatt 4 kg-ot fogytam.


2020. febr. 27. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, semmi baja nem lesz
2020. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A 2. trimesztertöl kell enni. Én végig mindent kihánytam, a babának semmi baja.
2020. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan semmi hatasa, en uigy voltam mindkettonel,12.13.hettol elmulik a hanyinger es szepen visszaszeded.Kitartas!!
2020. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 18. hétig hánytam folyamatosan minden egyes nap többször 155cmvel és 48kg-mal kezdtem a terhességem. 18. hét végére csontos 42kg-os lettem. Húst egyáltalán nem bírtam enni egész terhességem alatt,mert az mindig kijött. Viszont szedtem vasat, terhesvitamint,ettem sok halat,tojást stb. Vashiányos voltam,de a lányom 3500grammal és 56cmel született. Egészséges. Én 50kg-mal mentem szülni. Ne aggódj semmi baja nem lesz a babának.
2020. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba elveszi azt, ami neki kell. A gazdatestet meríti, azaz téged. Gondolj azokra az országokra, ahol éheznek. A babák ott is kifejletten jönnek világra.
2020. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam 😊

Egy barátnőm is terhes és mindig mondja mennyit eszik, milyen egészségesen, neki semmi hányinger, semmi tünet. És már olyan lelkiismeret-furdalásom lett hogy az én babám meg kb banánon és zöldséglevesen él😀

2020. febr. 27. 21:20
 7/9 Derwer ***** válasza:

Az én feleségem is kB 2hónapot hány ingerrel küzdött, a 18. Hétig fogyott 6kilót. (volt miből, így volt jó oldala is ;))

A doki is még mondta, higy a gyerek el eszi ami kell neki, no para.


A fiam mostmár 3hónapos, erős, jól fejlett, 3600grammal született, a terhességi cukor miatt inkább az volt a para, hogy nagy baba lesz.

2020. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is végig hánytam a 16.hétig,fogytam közben vagy 8 kilót.Semmit nem bírtam enni,amit ettem az is kijött.Semmi baja nem lett a babának,ma már 13éves nagylány 😊
2020. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most két napja elmúlt a hányinger és azóta kieszem a hutot😀😀 úgyhogy pótlok

2020. márc. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!