Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok? A méhlepé...

Mik a tapasztalatok? A méhlepény részben fedi a méhszájat 15 hetesen.

Figyelt kérdés
15 hetes várandós vagyok, péntek reggel elöntött a vér. Pont a dokim volt ügyeletben. A méhlepény részben fedi a méhszájat és ott elpattant egy ér. Mikorra várható, hogy elhúzódik onnan?

2020. aug. 24. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd lesz, akkor ahogy nő a méhed feljebb húzza. Hetet sajnos nem lehet mondani...de az is lehet, hogy ott marad. Nekem is mélyen tapad a lepény, közel volt a méhszájhoz, de szerencsére sosem véreztem. 24 hetes terhesen 1.7 cm-re "felment" már. Jövő héten megyek az orvosomhoz. Akkor leszek pont 30 hetes. Kíváncsi vagyok, hogy elmozdult-e.
2020. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Remélem fekszel. Hetek mire felhúzódik-ha felhúzódik. Addig örülj míg otthon fekszel.És tényleg csak wc-re mehetsz ki. Nincs főzés, takarítás semmi, csak fekvés. Pócóld fel a lábadat fekvéskor mert az is tehermentesíti a méhedet.
2020. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
2+ Ha meg home officba vagy, fekve is tudsz dolgozni, csak mindent magad mellé kell készítened. Próbálj meg nem aggodalmaskodni.Az neked sem jó, meg a babának sem..
2020. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fedte, csak nagyon közel volt. 15 hetesen kezdtem pecsételgetni. Nem kellett feküdnöm, magnézium+pihenés. Utoljára a 22. Héten pecsételtem, utána feljebb ment. Most 38 hetes vagyok, a szülést várom.
2020. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vedd nagyon komolyan a fekvést. Barátnőm sajnos ezzel elvetélt. Csak annyit mozogj, amennyit muszáj. De hogy pozitívat is mondjak, kolleganőmnek szépen felhúzódott amikor nőtt egy nagyobbat a pocakja, de 6 hétig otthon kellett feküdnie. Csak mosdó. Ráadásul ikrekkel, úgyhogy nagy volt a para. De happy end lett.
2020. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát... Bár táppénzen vagyok, de van két fiam, akikre főzni kell, rendezni őket, stb. Bár nagyobbak, így be szoktam őket vonni a házi munkába, de mindent nem csináltathatok velük.

Köszönöm a tanácsokat!

2020. aug. 24. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:
6 igen pont emiatt vételt el a barátnőm is. Mert neki is ott volt a 2 éves. És hat ot rendezni kellett. Nézd a kockázat tudott és egyértelmű. A döntés a te kezedben van.
2020. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, Igazad van.
2020. aug. 24. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen fedte, csak fürödni és wc-re keltem fel, szépen felhúzódott teljesen, sosem vérzetem de ez ritka.
2020. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!