Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti ultrahangon hatso...

A 12. heti ultrahangon hatso falon tapado mehlepenyt allapitottak meg, ami jelenleg fedi a belso mehszajat. Kinek mi a tapasztalara, a mehlepeny "el tudott" vandorolni jobb helyre, vagy ha ilyen korai stadiumban is fedi, akkor vegig marad?

Figyelt kérdés
Nagyon orulnek pozitiv megerositeseknek, es jo tapasztalatoknak😊 itthon van egy masfel evesem, sajna nem mindegy hogy fekudnom kell-e varandosag alatt! Koszi elore is a valaszolat

2017. aug. 27. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek megy fentebb, de azért gyakran megtörténik. Nyugodtan reménykedhetsz benne.
2017. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 22.héten még fedte. Pénteken voltam uh-n 30.héten és màr szépen "felment" a placenta. A közelèben sincs ☺. Èn is féltem, h mi lesz ha nem vàltozik, mert nem szeretnék csàszàrmetszést.
2017. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19.heten részben fedte. 35.heten hatso falon fundusban. Igy van írva. Bmi lehet még.
2017. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó hogy ezt írjátok, idáig párszor enyhe barnás folyásom volt és nagyon elkeseredtem. Remélem én is olyan szerencsés leszek mint ti😊😊
2017. aug. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!