Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digitàlis ami ki...

Clearblue digitàlis ami ki mutassa a heteket megbízható?

Figyelt kérdés
Tegnap hasznàltam egyet ami 2-3 hetet írt ki a 18 dpon voltam ez szerintem reàlis. Egy hèt múlva akarok mèg egyet csinàlni , hogy làssam minden rendben van e aztàn pedig mennèk dokihoz. Azèrt szeretnek biztosra menni mert sajnos màr volt egy vetèlèsem hat hetesen. Nagyon fèlek ,hogy nehogy ùjra megtörtènjen..

2020. aug. 24. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 3 gyerekemnél jól írta, úgyhogy megbízható.
2020. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Ki mutassa.

Kazinczy forog a sírjában.

2020. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is jól mutatta :)
2020. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Engem teljesen bevitt az erdőbe ez a fajta teszt: 4 CB digitális teszt mutatott pozitív eredményt, plusz a fogamzásszámlálós-változat kiírta, hogy 1-2 hetes terhes lehetek. Utána kértem időpontot az orvoshoz, addig is tesztelgettem szorgalmasan, és mindig boldogan konstatáltam, hogy babát várok, mert a CB a legjobb teszt a világon!

Ultrahang szerint nem vagyok terhes. Semmi nem látszik, még petezsák sem, pedig elvileg most lennék 6 hetes terhes.

Csak azért írtam le, hogy sajnos van ilyen is. Az orvos és az ultrahang a biztos :(

2020. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!