Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgàlatok kellenek...

Milyen vizsgàlatok kellenek ?mekkora a kockàzat?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban azok véleményét vàrom tapasztalatait akik 35éves kor felett szültek.Én jelenleg 38éves vagyok .van màr két fiú gyermekem.16 es13éves.szeretnék egy 3.babàt amin rajta vagyunk hàtha kislàny lenne.De aggódom a korom miatt terhesség lezajlàsa, komplikàcio, szülés, bár utóbbihoz hozzàfűzöm..mind a két szülésem katasztrófa volt.nehezen tàgultam sokàig napokig vajudtam stb..vàrom a tapasztalatokat.ha leîrnàtok megköszönném .amúgy a terhesség ideje alatt minden rendben volt..

#szülés #terhesség #35 év felett #Terhességi komplikàcio
2020. aug. 26. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Csak egy kérdés tényleg nem kötekedés..

Minek 38 évesen még egy 3.gyerek?

Szerinted a 16 évesed örülne neki?

Mindennek megvan a maga ideje.

10 év múlva nagymama is lehetsz. Erre most akarsz szülni??

Inkàbb a lassan felnőtt de még kamasz gyerekedre kellene figyelned.

2020. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Ja és hàtha lány lesz? Nem mindegy?? Vsn 2 gyereked. Egészségesek? Nem ez a lényeg??
2020. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 35 éves. Egy ikerpár után a harmadik babát várom. Semmi extrát nem tapasztaltam azon kívül, hogy genetikai tanácsadásra is kaptam beutalót. Elmentem volna szívesen ha sikerült volna időpontot kérnem. Egyébként gyakrabban sem kellett orvoshoz mennem.
2020. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves első...én elsősorban tanàcsot kértem és nem pedig az okoskodó az én életemmel törődő vàlaszodat.addig még nem tudom az okàt nem ismersz és gőzöd sincs arról hogy miért pont most kell a 3.baba addig szerintem nincs jogod hogy kioktass ..
2020. aug. 26. 14:43
 5/19 anonim ***** válasza:
7%

Nos ugy kezdtem hogy...nem kötekedés...

Itt valamiért szokàs megsértődni vàlaszokon. Pedig te írtad az életeddel kapcsolatos dolgot.

Egyébként 38vagy legkoràbban is 39 lennél mire jönne szerencsétlen. Köztudott hogy ebben a korban minden kockàzatosabb már és kisebb az esélye a teherbeesésnek is.

A természet végzi a dolgàt.

Akkor is ha új kapcsolat. Akkor is ha màs nemű kellene. Akkor is ha Csok kellene.

2020. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Majdnem 36 évesen szültem. 10 hetes terhesen Prena tesztre mentem, 11 hetesen meglett az eredmény, hogy minden rendben. Innentől kezdve az orvosom sem akart semmi extra vizsgálatra küldeni. Így csak az első pár hetet izgultam végig, utána én voltam a világ legkiegyensúlyozottabb kismamája.
2020. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6os...segítettél..nos kedves 1es nem csok miatt kell a baba..mert hàzam is van stb.és szerintem egy nő 40 41évesen is szülhet.miert is ne?és a gyermekeim tàmogatnak ebben..
2020. aug. 26. 15:41
 8/19 anonim ***** válasza:
8%

A 6os 36 évesen szült. 35 évesen lett terhes.

Jah miért ne?

Végülis 60 leszel jobb esetben amikor ő 20... Max azt hiszik a nagyanyja vagy. További szép napot.

2020. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
39 évesen szültem a kislányomat, szinte egyből a második hónapban megfogant, semmi gond nem volt az égatta világon , genetikai tanácsadás nálam is volt nyilván és csináltattam méhlepény biopsziát is . Időre született a kislányom vagyis a kiírt dátum elött 2 nappal, a szüléssel sem volt gond gyorsan megvolt ( leszámítva, hogy azt hittem belehalok:) Vérnyomás , cukor rendben volt szóval ha nálad sincs semmi extra akkor hajrá!
2020. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen szültem, nyugodtan lehet ebben a korban, nem hiszem, hogy nagy különbség lenne, főleg, hogy nem első gyerek lesz, sógornőm 2 nagyfiú mellé most szült egy gyereket 41 évesen, semmi baja nem lett.
2020. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!