Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 évesen,5 baba vállalása...

37-38 évesen,5 baba vállalása normális dolog, a mai világba, és milyen vizsgálatok kellenek 30 év feletti terhességnél?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ő és az apuka normálisnak érzi, akkor az. Genetikai tanácsadást szoktak javasolni 35 év felett
2015. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anyukám 5. gyereke 40 évesen született, így én nem érzem későinek, nálunk ez volt a normális. :)


A vizsgálatok 35 év felett annyiban különböznek, hogy több szűrést javasolnak. A kombinált teszt eredménye valószínűleg pusztán a korod miatt elég rossz lesz a fiatalabbakéhoz képest, így lehet, hogy továbbküldenek más vizsgálatokra is, de ezek nem kötelezőek.

2015. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Hacsak nem vályogputriba, nélkülözésbe születnek, akkor teljesen normális. Nem kell hallgatni azokra akik szerint max 1-2 gyerek vállalható manapság. Ilyen felfogással kihal a fehér ember..

Nem kell okvetlenül külön szoba minden gyereknek és a legújabb kütyük.. nem ezekre van szükség hanem szeretetre, példamutatásra, következetességre, tiszta ruhára, ételre, egy biztos otthonra és két szülőre!

2015. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

5.gyermekemet várom,2 hónap hiján 40 leszek mire megszülöm.

Ha jó anyagi lét van,normális igen.

2015. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A lelkem nyugtattatok meg azzal hogy vallaljatok az 5. babat. Ezt koszonom. Jelenleg en is az5.babamat varom. 33eves vagyok. Sztem nem kell tobb vizsgalatra menni.
2015. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Falun elek es az utcankba van par olyan ember aki mindig masokkal van elfoglalva. Mivel en tavaly szultem a 4. babamat mar akkor nyomtak a bunko dumajukat" minek ennyi gyerek, meg ne band stb" most hogy terhes vagyok ujra.5. Baba. Mar csak eleg rajuk nezni. Elitelnek. Lekezeloek. Es meg sorolhatnam. Ugyhogy amit nekem is javasoltak. Ne foglalkozz senkivel.
2015. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne normális,ha szerető családba,jó körülmények közé érkezik akkor nem csak normális hanem példaértékű!!
2015. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En 40 eves multam, most lesz 4. babam es 2 honapos vagyok. Nemtudom miert de en felek, csak azt nem tudom mitol.
2015. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jó körülmények közé (érzelmi,anyagi) születik,akkor csak gratulálni tudok.35 felett kell genetikai tanácsadáson részt venni,kombinált teszt,ha rossz az eredmény,akkor amniocentézis.

Ha fizetsz érte,akkor integrált tesztet is lehet kérni,illetve 12.hét környékén chorionboholy-vizsgálatot.

2015. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megvannak a feltételek (stabil kapcsolat, piszkos anyagiak) akkor simán.

Én 38 hetesen vállaltam a 4. babát.

A Prenatesztet ajánlom!

Kiváltja a genetikai tanácsadást is és az amniot.

A 9. héttől végezhető és 99,97% eredményt ad.

2015. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!