Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megy a hasam egész nap. Lehet...

Megy a hasam egész nap. Lehet baja a babónak? 20 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Valószínűleg a tegnapi ebéd miatt, de reggeltől semmi nem marad bennem! Fáj a pocakom is, de nem tudom eldönteni, hogy a hasmenés miatt vagy más okból :( szerintetek menjek orvoshoz?

2020. aug. 26. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ma kezdődött a hasmenés én még nem mennék orvoshoz...esetleg felhívnám és tanácsot kérnék, hogy mit tehetek ellene. Ha holnap-holnaputánra sem javul akkor elmennék hozzá.
2020. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is hasonló cipőben jártam 20 hetesen. Nekem két napig tartott. Csak Cralexet szedhettem rá.
2020. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A babanak nem lesz baja. Figyelj most az etkezesedre. Minden rendben lesz.
2020. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete a chilis bab tett be. Ment a hasam tole deltol estig.. Nem tudom honnan jott ki annyi kaki(elnezest), de teljesen olyan volt, mint egy tisztito kura. Semmit sem vettem be, sok vizet ittam, banant ettem es piritost vacsira. Masnapra elmult szerencsere.
2020. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) úgy néz ki ma már jobb a helyzet, bár még óvatosan eszek. Inkább csak azon aggódtam, hogy jut-e elég vitamin, tápanyag a babónak
2020. aug. 27. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyitol nem lesz baja nyugi... Tarts egy kis dietat meg, s rendben lesz
2020. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!