Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A belgyógyászati vizsgálatot...

A belgyógyászati vizsgálatot hányadik hétig ajánlott elvégeztetni?

Figyelt kérdés
A háziorvosira gondolok, amikor EKG van meg vérnyomás mérés stb... Csinálnak még mást is?
2008. nov. 27. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem rögtön az elején elküdtek, a 9.héten. de semmi különös nem volt. EKG után megnézte a lábaimat (ödéma, viszér stb.)majd feltett néhány kérdést és ennyi.

Minden jót!

30.hetes

2008. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a terhesség bármelyik időszakában el lehet menni nem muszáj egyből az elején!

Szerintem teljesen felesleges is az elején menni,hiszen visszért,ödémát stb is néznek és amíg nincsen nagy pocakod persze,hogy nincsen semmi probléma ezekkel hiszen nincsen még többletsúlyod amit cipelni kell,szerintem sokkal ésszerűbb lenne,hogyha azt a vizsgálatot a 20.hét utánra raknák kötelezővé!


2éves kisfiú és 4 hónapos terhes anyuka

2008. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!