Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kèt pozitív teszt,ès derèkfájd...

Kèt pozitív teszt,ès derèkfájdalom.mièrt fáj a derekam?

Figyelt kérdés
Igazából,semmi szokásos tünetet nem èrzek azon kívül,hogy nagyon èrzèkeny ès fáj a mellem. A meszesz kèsik 3napja. Ma csináltam 2 tesztet is . 25ös ès 10es èrzèkenysègüt. Mind kettő pozitiv. Nagyon boldog vagyok. Viszont aggódom mert fajdogál a derekam. Ez normális?

2020. aug. 28. 18:12
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Akkor még főleg ne aggódj.. meg picike nagyon a baba. Ilyenkor természetes,hogy menni szerű tünetek vannak,hisz mostanában kellett volna megjojjon..!! Vigyázz magadra és ne aggódj minden rendben lessz..!!
2020. szept. 7. 07:40
 22/56 anonim ***** válasza:
Köszi szépen...írd meg mi volt a dokinàl...vigyázz magadra😁😁😁
2020. szept. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Szia..utolsó vagyok...mi irkàlunk itt egymásnak...rózsaszínre folyasom van és fáj a pocim...baj lehet szerinted?
2020. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,hogy most írok.. szerintem menj orvoshoz azonnal. Lehet csak progi pótlás kell neked..!! Drukkolok nagyon hogy ne legyen semmi baj..!! Írj majd..
2020. szept. 8. 20:13
 25/56 anonim ***** válasza:
Írok mindenképp.de szerinted a kórház fogadna most?nincs dokim akit felhívják😔
2020. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Ügyeletre menj be..!! Az biztos hogy a rózsaszín és folyás nem jót jelent.. viszont ha időbe mész orvoshoz akkor kezelhető..!! Ezzel nem szabad varni.. inkább mondják azt hogy nincs nagy baj,és elmész minthogy nem mész és baj lehet..!! Hol laksz? Ne értsd félre nem akarlak ijesztegetni,de ezzel én azonnal mennek.. viszont barnazasnal és rozsaszines folyasnal általában Progreszteron pótlást szokták adni,hogy nehogy elveteljen a kismama.. aggódom érted. Írj majd mi van veled..!!
2020. szept. 8. 20:36
 27/56 anonim ***** válasza:
Jaszsàgi vagyok...így csak a Berényi kórház marad..ami egy. Nulla...jelenleg hol van hol nincs rózsaszín folyasom.csak néha eszméletlenül szúr a petefészek de brutàlisan....még mintha nehéz valami lenne ott....de írok ha van fejlemény...még éjszaka is...
2020. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Rendben.. majd várom,hogy írj..!!! Ma mész nőgyógyászhoz?
2020. szept. 9. 07:06
 29/56 anonim ***** válasza:
Hívtam őket..azt mondták meg nem vérzem nem gond...ezzel jól megnyugtatták...a rózsaszín folyás per pillanat elmúlt de nagyon fáj a petefészek...elég durvàn beszúr
2020. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Lehet az is,hogy csak meg akar jönni.. a szervezeted folytatódni akár a megszokott módon.(nagyon remélem,hogy így van). Én azért be mennek a nogyogyaszhoz. Nem tudom nállatok,hogy van,idő pontot kell e kérni vagy csak sorszám és várakozni. Minden esetre én erőszakkal megnézetnem magam. Sajnos nem tudom,hogy neked ezt mi okozza,de ha tudok valamiben segíteni szólj nyugodtan..!!!
2020. szept. 9. 20:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!