Baj lehet ebbol?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok. Egy gyarban dolgozok es hat gepek mellett ami azert hangos... van aki ful dugoval dolgozik, en nem mert zavar. Viszont van egy gep amin en is használok ha eppen ott vagyok mert nelkule nem lehet meglenni. A tobbi gepeken viszont en megvagyok fuldugo nelkul is.

A babanak ez gondolom egyaltalan nem tesz jo. A nagyon hangos gep veszelyes, viszont a tobbi is? Hiaba el lehet lenni rajtuk fuldugo nelkul?



2020. szept. 1. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia a kolléganőmet ezért küldte el az üzemorvos tpre mert a babára is káros :) helyedbe nem csinálnám:) boldog babavárást
2020. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem csinálnám. Engem is azért írtak ki mert zajos helyen voltam és leválhat a méhlepény. A hasamat sem simogathattam.
2020. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!