Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem méhen kívüli terhesség?!

Ugye nem méhen kívüli terhesség?!

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm és a mostani is nagyon erős alhasi, de inkább még lejjebb lévő fájdalommal indult, ez tartott két napig és közben alvadt vér távozott belőlem leginkább. Mintha kávézaccszerű vérzés is lehetett a másodiknál, és ugyanez a barnázás, alvadt vér kombó. De normálisan a menstruációm szokásos időpontjában történt ez mind a kétszer. Egyéb fájdalmam nem volt, csak az előzőnél olyan szinten nem tudtam mozogni, hogy a sírás kerülgetett, de ez el is múlt utána. És a mostani mensimnél meg nem volt annyira heves fájdalmam. Most viszont szexeltünk a párommal és fájt, főleg kutyapózban, utána szédültem, elhomályosodott a látásom és bedugult a fülem egy pillanatra. (tudom hogy gyakori a szédülés szex után) Jelenleg nem tudok menni nőgyógyászhoz és félek is, főleg koronavírus idején...

Nyugtassatok meg, hogy ez semmi komoly, hanem természetes és néha megesik a legtöbb nővel!!!



2020. szept. 2. 14:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tünetek közé mik tartoznak? A has és az étvágy ugye nem nő?
2020. szept. 2. 14:20
 2/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Hormonális változásoktól, stressztől is lehetett akár?
2020. szept. 2. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha negatív a terhességi teszted, akkor nem vagy terhes. Sem méhen belül, sem méhen kívül.

Ha pozitív, akkor meg már rég orvoshoz kellett volna menned.

Egyébként nem minden menstruáció egyforma. Nekem is volt darabosabb, fájdalmasabb, így vált le a méhnyálkahártya, ez nem mindig kellemes.

Viszont a barnázást hormonprobléma is okozhazja, én meglátogatnék egy orvost, ha így marad.

2020. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Venni fogok egy tesztet és megírom mi lett az eredménye.

Méhen kívülinél minden esetben pozitív a teszt? Remélem nincs baj, most azért sikerült picit megnyugodnom. ❤️

2020. szept. 2. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

99%-ban pozitív a teszt méhen kívülinél +2 hónap után igencsak durva tüneteid lennének. Ezen kívül méhen kívüli terhességnél nem csak a menstruáció (várható) idején van fájdalom és vérzés.


1.voltam

2020. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Remélem minden rendben van! A napokban fogok tesztelni, szoríts légyszi hogy ne legyen baj, mert rettenetesen félek!
2020. szept. 2. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szexeltél védekezés nélkül? Ezt nem írtad le. Azt sem, hogy milyen lett a terhességi teszted.

Ha már kétszer megjött, biztos nem terhesség. A méhen kívüli terhesség nagyon fáj, folyamatosan, különösen 2 hónap után. Hogy szex után hogy érzed magad, az teljesen független ettől, és szerintem ne szexelj úgy, hogy fájjon...

2020. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, látom, azóta megírtad, nem teszteltél. Tesztelj akkor.
2020. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sacko91 válasza:
100%

Nálam kb 99%-ban ilyen a menstruációm amit te is leírtál írtó nagy görccsel hányingerrel és rosszulléttel karöltve . Az orvosom szerint minden normális azt kivéve hogy sokszor van cisztám és ez okozhat e fajta darabos vérzést és görcsöt . Lehet neked is ez van nem ártana azért egy vizsgálat .

Méhen kívülim nekem már volt 2 hónap elteltével nem hogy nagy fájdalmaid lennének de nem valószínű hogy a szétrepedt petevezető által okozott nagy vérömleny ami a medencédbe jut (elnézést hogy így nyersen írom ) nem élnél . Én kb 3. Hétben tartottam akkor már se menni se enni se inni nem tudtam a hatalmas görcsöktől sőt ha 1-et is léptem úgy éreztem elájulok annyira szédültem majd rá pár órával így is lett sürgősségivel megműtöttek de épp hogy megtudták menteni az életem .... de a lényeg ha azt érzed hogy napról napra folyamatosan rosszul vagy akkor gyanakodhatsz méhenkívülire ! De ha minden hónapban megvan a leírtak alapján akkor terhesség kizárva viszont cserébe lehet egy kisebb cisztád mert az általad leírt dolgok rám is jellemzőek voltak még az együttlétek során is .

2020. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ilyen évek óta endometriózis miatt. Mindenképp érdemes elmenni orvoshoz.
2020. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!