Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan derült ki,hogy méhen...

Hogyan derült ki,hogy méhen kívüli a terhesség? Kellett műteni,vagy magától megoldódott?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy tűnik, hogy ebben a helyzetben vagyok,de még nem akarnak műteni,mert olyan kicsi még, hogy van rá esély,hogy magától megoldódjon. Ráadásul már nem növekszik. Eléggé tartok tőle. Kíváncsi vagyok, hogy nektek,hogyan volt,milyen végkimenetele lett? Melyek voltak a tünetek? Normálisan megvizsgáltak vagy magánúton intéztétek. Sajnos engem állandóan elzavartak a kórházból, hogy hasi fájdalommal nem kell bemenni...vegyek be egy algopirint... így magánrendelésen tudtam meg, hogy probléma van,mert nem hagytam annyiban.

2020. júl. 8. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek volt. Majdnem elvérzett otthon, mert elküldték az sztk-ból, hogy sima vetélés lesz, ez van, ne rinyáljon. Műtötték, az egyik petefészkét ki is kellett venni.
2020. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj el másik orvoshoz is, ne hagyd lerázni magad.


A petevezetőd és a petefészked, életed múlhat rajta.


Borzalom, ami mostanában az egészségügyben művelnek.

2020. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért mentem magánba. Az orvos azt mondta, hogy még várjunk,mert nem akarna egy indokolatlan műtétnek kitenni,ha nem muszáj. Egyelőre úgy látja, hogy van rá esély,hogy felszívódik magától,de ugye bármi lehetséges.
2020. júl. 8. 19:03
 4/9 A kérdező kommentje:
A kórházban nem láttak semmit...vagy nem akartak,pedig 2x is mentem... szörnyű, hogy fizetni kell, hogy az ember normális ellátást kapjon.
2020. júl. 8. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 2naponta nézték az ösztrogén szintet, hogy csökken-e. Én örülök, hogy nem volt műtét.
2020. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
69%

Nekem is mehenkivuli volt

Meg is műtöttek

Jobb oldalam nem is működik 🙁

Jobb vezetékbe maradt ... talán lesz csoda és össze jön rendesen

Menj el több dokihoz

2020. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magától megoldódott! :) Nem találtak semmit az uh-n és a fájdalmaim is megszűntek. Szerencsére olyan kicsi volt még, hogy nem kellett műteni, magától kilökte a szervezetem.
2020. júl. 10. 10:53
 8/9 anonim válasza:
És azóta mizújs?
2020. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi meggyógyultam,de egyelőre halasztjuk a baba témát. Egyrészt a vírus miatt, másrészt, pedig jó lenne előtte egy átjárhatóságit csinálni.
2020. nov. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!